Dark Wave Studio 2.9.9

program do tworzenia i edycji muzykiNajnowszy program Dark Wave Studio do pobrania jest prostym w użyciu a zarazem rozbudowanym studiem nagrań. Ten niewielki, darmowy program to kompletne narzędzie do tworzenia muzyki na własnym komputerze. Daje on możliwość tworzenia utworów od podstaw, przy wykorzystaniu dostępnej biblioteki instrumentów i próbek dźwięku. Ponadto możliwe jest miksowanie ścieżek i komponowanie złożonych utworów oraz nagrywanie własnych próbek dźwięku w celu zwiększenia i tak ogromnych już możliwości tego darmowego programu. Program można ściągnąć za darmo z naszego serwisu bądź z oficjalnej strony producenta przez kliknięcie w download za free. Niestety, nie ma wersji po polsku do pobrania.

Funkcje

Bardzo przydatna jest funkcja „Pattern Editor”, która umożliwia komponowanie utworów od podstaw. Druga przydatną funkcją jest tryb widoku „Studio”, w którym użytkownik widzi panel ze wszystkimi podłączonymi wirtualnymi instrumentami i mikserem. Daje to możliwości jak w profesjonalnym studio nagrań, a to wszystko w darmowym programie. Ponadto możliwe jest podłączenie urządzeń z interfejsem wyjściowym MIDI i pracę na żywo na dźwiękach.

Wbudowane pluginy

ES SpatialVerb – efekt pogłosu oraz symulacja przestrzennego dźwięku
ES DgenR8 – wirtualna perkusja analogowa o nieco innym brzmieniu od wbudowanych w instrumentach perkusji cyfrowych
ES AntiAlias – cyfrowy filtr wygładzający, redukujący szuky przez oversampling
ES BassHead – syntezator analogowy dla niskich częstotliwości, bardzo rozbudowany
ES Mixer – ośmio ścieżkowy mikser z trójpasmowym equalizerem, regulacją głośności i dwiema pętlami efektów dla każdej ścieżki


Szczegółowe informacje o Dark Wave Studio 2.9.9

Kategoria: Tworzenie i edycja muzyki
Rozmiar programu: 2,07 MB

Pobierz plik Dark Wave Studio 2.9.9


Dark Wave Studio 2.9.9 »