Zobacz galerię zdjęć »

BitComet

program do pobierania plikówBitComet 1.10 PL do pobrania za darmo!

BitComet (pobierz najnowszy)jest programem komputerowym stanowiącym klienta sieci p2p BitTorrent. Program ten został napisany w języku programowania C++. Według twórców ich aplikacja nie zawiera oprogramowania szpiegowskiego, aczkolwiek kod źródłowy jest zamknięty i nie da się tego jednoznacznie stwierdzić, pozostaje nam jedynie wierzyć producentowi na słowo. Opróćz tego BitComet 1.10 PL (do pobrania za darmo) jest wolny od wszelkiego jakże popularnych w obecnych czasach reklam. Najnowszy BitComet 1.10 Vista PL (pobierz) jak i starsze wersje programy są całkowicie darmowe, co oznacza, że BitComet jest udostępniony do pobrania całkowicie za darmo. Darmowy najnowszy BitComet 1.10 PL (pod vista) charakteryzuje się tym, że jest tłumaczony na wiele jezyków i tutaj plus dla twórców, istnieje BitComet 1.10 PL (dla visty, po polsku), a zresztą pobierz BitComet i przekonaj się sam. Do najważniejszych cech i zalet najnowszego BitComet 1.10 PL (download free) należy możliwość pobierania jednocześnie kilku torrentów, możliwość selekcji pobieranych plików w obrębie jednego pliku torrent. Kolejną instotną funkcją jaką dysponuje nowy BitComet w wersji 1.10 (darmowy po polsku) jest możliwość podglądania, przeglądania plików, które niekoniecznie są kompletne, ściągnięte do końca. Nowy BitComet, ale i także starsze wersje BitComet (pobierz za darmo) posiadają kolejkę zadań oraz możliwość ustalania priorytetów dla wybranych pozycji na liście pobieranych torrentów. Najnowszy BitComet 1.10 PL (na vista) ma wbudowany czat umożłiwiający rozmawianie z pozostałymi użytkownikami podpiętymi pod dany torrent. z bardziej technicznych funkcji udostępnianych przez BitCommet jest współpraca z siecią DHT, omijanie zapór sieciowych oraz NATów, funkcje filtrujące poszczególne, wymienione adresy IP. Oprócz tego, że w BitComet możemy zarządzać pobieranymi, udostępnymi plikami torrent mamy możliwość tworzenia nowych plików torrent używając wbudowanego kreatora. BitComet świetnie sobie radzi z systemem Windows. BitComet dla Visty to mit, generalnie nie istnieje specjalna wersja BitComet Vista PL dedytkowana dla systemu Vista, tylko po prostu stare wersją prawdopodobnie mogą mieć jakieś konflikty z Vistą. W przypadku najnowszego, darmowego BitComet (do pobrania u nas) nie ma żadnych problemów. Pobierz BitComet 1.10 PL Vista. Download Free. Polecamy!

Starsze wersje BitComet!

bitcomet 0.57, bitcomet 0.85, bitcomet 0.59, bitcomet 0.58, bitcomet 0.60, bitcomet 70, bitcomet 0.57, bitcomet 1, bitcomet 1.01, bitcomet 7, bitcomet 0.56, bitcomet 0.59, bitcomet 96, bitcomet 98,

Serwis Webnology.pl udostępnia bezpłatne i zgodne z prawem multimedia, których szukasz w sieci. Naszym priorytetowym zadaniem jest zjawisko zgodnego z prawem ściągania gier bez konieczności naruszania prawa autorskiego. Pragniemy pokazać społeczeństwu, że czynności typu nielegalne pobieranie gier objętych ustawą o prawach autorskich jest niebezpieczne pod względem prawnym. Portal Webnology.pl ze względu na opinie internetomaniaków jest należycie odbierany nie tylko w Internecie - hasło przewodnie serwisu to: Webnology.pl - tylko legalne oprogramowanie. Mamy w zamiarze opiniować sumiennie każdą instalkę - argumentem są długie opinie umieszczone przy każdej aplikacji. Co więcej każda opinia ma logo, galerię screenów, ale co najistotniejsze - button POBIERZ dla aplikacji. Dodatkowo Redakcja Webnology.pl pozwala komentować na temat konkretnej aplikacji. Prócz tego portal Webnology.pl poszukuje młodych i ambitnych ludzi. Jeżeli Internet to sposób w jaki się realizujesz - zapraszamy do podjęcia współpracy. Chcesz prowadzić sekcję dotyczącą np. programów działających tylko z Windows Vista - gorąco zachęcamy - prześlij maila do serwisu Webnology.pl - to nic nie kosztuje. Doceniamy młodych, twórczych stażystów.


Szczegółowe informacje o BitComet

Kategoria: Pobieranie plików Tagi: bitcomet, comet, klient, p2p, torrent, bit
Rozmiar programu: 7 MB

Pobierz plik BitComet


BitComet »