Spyware Treminator

program zabezpieczający w pakiecie bezpieczeństwaNajnowszy program Spyware Terminator do pobrania w ostatnich czasach zdobywa coraz większą popularność. W bardzo szybkim tempie usuwa wirusy, spyware, adware, konie trojańskie i inne bardzo niebezpieczne komponenty atakujące nasz komputer. Program Spyware Terminator jest całkowicie darmowy  i bardzo prosty w obsłudze. Program jest do ściągnięcia za darmo  w naszym serwisie.

Kilka funkcji Spyware Terminator

Po pierwsze program ten poradzi sobie z usunięciem różnorodnych niebezpiecznych komponentów dla naszego systemu operacyjnego, takich jak: adware, spyware, wirusy, konie trojańskie, keylogery. Po drugie program ten jest bardzo szybki i bardzo prosty w obsłudze, dzięki temu że jest dostępny do ściągnięcia po polsku. Oprócz tych opcji program może pochwalić się szeregiem innych, dodatkowych funkcji, takich jak np: usuwanie plików zablokowanych, poszukiwanie szkodliwych komponentów za pomocą ClamAV, czy darmowa ochrona komputera.

Wymagania systemowe

Windows 2000/XP/Vista/7 są to podstawowe wymogi systemu operacyjnego niezbędne do zainstalowania tego programu. Program ściąga się łatwo, zajmuje niewiele miejsca, a przyniesie nam bardzo wiele korzyści. Dzięki temu, że jest za darmo, nie musimy się przejmować, że jego okres użytkowania się skończy. Program jest do pobrania w naszym serwisie.


Szczegółowe informacje o Spyware Treminator

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Rozmiar programu: 10,8 MB

Pobierz plik Spyware Treminator


Spyware Treminator »