Audacity

program do tworzenia i edycji muzykiAudacity do czego służy?

Program Audacity to najnowszy, darmowy i innowacyjny program, który służy do edycji plików muzycznych.  Dzięki prostej i szybkiej instalacji oraz polskiej wersji językowej, a zarazem bardzo profesjonalnemu i przejrzystemu interfejsowi, program ten zdobywa coraz więcej zwolenników.  Możesz go ściągnąć bezpośrednio z naszej strony.

Jakie funkcje ma audacity?

Program oprócz funkcji edytowania plików dźwiękowych, może także importować i eksportować pliki w formacie : .mp3, .wav, .aif, .ogg. Nagrywanie, odtwarzanie i edycja plików jest bardzo prosta, dzięki temu, że program jest po polsku. Można wycinać, kopiować i wklejać dowolne kawałki utworu muzycznego.  Program pozwala na miksowanie różnych typów utworów i ścieżek muzycznych oraz ma również efekty specjalne, czyli na przykład wyciszenie szumów, echo, czy normalizację dźwięków. Bardzo przydatną opcją jest także edytor obwiedni i amplitudy oraz regulowany przycisk do wyświetlania spektrogramów.

Podsumowanie

Niezaprzeczalnym faktem jest, że program ten jest idealny dla profesjonalistów. A dzięki temu, że  jest darmowy, możemy nim się cieszyć we własnym domowym zaciszu, urozmaicając sobie czas nagrywaniem i edytowaniem ścieżek dźwiękowych. Program dzięki polskiej wersji językowej jest dla wszystkich prosty i zrozumiały. Pobierz go z naszej strony.


Szczegółowe informacje o Audacity

Kategoria: Tworzenie i edycja muzyki
Rozmiar programu: 2.13 MB

Pobierz plik Audacity


Audacity »