Zobacz galerię zdjęć »

The Sims 3 PL

symulatorThe Sims 3 PL - Rewolucja sagii The Sims. Pobierz za darmo wkrótce!

The Sims 3 to najnowsze dziecko ze stajni Maxis. The Sims 3 (pobierz po polsku) jest zapowiadane jako przełomowa wersja sagii The Sims (do pobrania bezpłatnie). Simowie mają mieć zapewnione swobodne spacerowanie, przemieszczanie się po okolicy, każdy z nich ma posiadać własny, wyróżniający, indywidualny charakter, który bedziemy mogli odczuć na własnej skórze.The Sims 3 PL (download free) ma oddać nam też kreator postaci, w którym będziemy mogli stworzyć wymarzonego Sima. Zapowiedzi The Sims 3 (ściągnij bezpłatnie po polsku) zapewniąją o niegraniczonych możliwościach zmiany dosłownie wszystkiego co otacza, dotyczy Simów. Wszyscy z niecierpliwością oczekują wydania gry oraz wersji Demo gry. The Sims 3 PL (pobierz grę za darmo) demo za pewne będzie działać na zasadzie podobnej do poprzedniej wersji, czyli powinno ukazywać wszelkie możliwości, funkcje dostępne w grze oraz powinno przekonać nas do zakupu pełnej wersji gry The Sims 3 PL. Zapewne Maxis udostępni do pobrania The Sims 3 PL w postaci instalatora, który zainstaluje ograniczoną wersje gry. Pobierz wkrótce The Sims 3 PL demo za darmo.

Gra od lat jest już hitem i ludzie w dalszym ciągu sięgają po Simsy, aby przenieść się do wykreowanego przez siebie świata. Odkąd na polskim rynku pojawiłą się pierwsza wersja gry pojawiło się zajwisko istnego szaleństwa na punkcie simów i ich życia. Ludzie czy to młodzi, czy starsi, dojrzali, czy też dzieci grywają w tą grę zapominając o wszystkich zmartwieniach rzeczywistego świata. Fenomenem tej gry jest jej nowatorskość, innowacyjność, dzieki czemu pozyskała sobie ogromną ilość wiernych fanów na całym świecie. Bez przerwy wychodzą coraz to nowsze dodatki do gry, które nie tylko urozmaicają grę, ale też to dzięki nim gra zachowuje ciągłość zainteresowania tym tematem. Dodatków aktualnie do w sumie każdej edycji gry wychodzi w dziesiątkach i w dalszym ciągu jest ogromne zainteresowanie za każdym razem. w Miarę możliwości będziemy udostępniać do pobrania coraz to nowsze edycje gry i dodatków do nich o ile będzie to możliwe, a producent zadba o wersje demonstracyjne gry.

UWAGA: Firma Maxis nie udostępniła jak dotąd wersji demonastracyjnej The Sims 3 i w dalszym ciągu nie wiadomo czy będzie demo, kiedy będzie. Aktualnie link zamieszczony na stronie prowadzi do filmików demo związanych z grą. Aby przejść do Demek prosimy o klikanie na zółty guzik z napisem The Sims 3 PL wraz ze strzałką. Jeżeli ktoś wie coś na temat wersji demonstracyjnej gry The Sims 3 prosimy o kontakt drogą mailową.


Szczegółowe informacje o The Sims 3 PL

Kategoria: Symulatory
Rozmiar programu: -

Pobierz plik The Sims 3 PL


The Sims 3 PL »