The Sims PL

symulatorThe Sims PL do pobrania za darmo!

Gra The Sims przede wszystkim jest symulatorem. Symulatorem życia wirtualnych ludzi, z którymi gracz mniej lub bardziej utożsamia się. Oprócz tego The Sims łączy w sobie cechy gry strategiczno-logicznej. W grze The Sims PL (pobierz The Sims PL za darmo) nie ma jasno ustalonych celów, do których gracz musi skrupulatnie dążyć, aby wygrać, a za to gra skupia się na Simach, czyli writualnych ludziach, którzy tak są nazywani potocznie, na ich życiu. Gracz może kontrolować, w pełni tego słowa znaczeniu ich życie poprzez wydawanie komend, poleceń takich jak położenia się do spania, gotowania, jedzenia, oglądania telewizji, grania na instrumentach muzycznych, trenowania na siłowni czy też mycia się. Oprócz codziennych drobnych czynności kontrolujemy również sfery życia Simów związane z pracą, miłością, tworzeniem rodziny. Gracz może kazać Simowi znaleźć odpowiednią pracę, czy też skupić jego uwagę na innym Simie z gry rozwijając tym samym jego życie twoarzyskie. Generalnie musimy zadbać pod każdym względem o czas wolny Simów począwszy od codziennych prostych, trywialnych spraw, rozrwyki a skończywszy na życiu intymnym, zawodowym.Gra The Sims po polsku (do pobrania bezpłatnie) jest o tyle rozbudowana, że oprócz woli narzuconej przez graczy Simą dochodzi tutaj czynnik woli własnej, która może być totalnie nie obliczalna. Simy mogą oczywiście z różnych powodów sprzeciwiać się nam, nie zgadzać się z narzuconą kolejnością wykonywanych zadań. Sprzeciwy te mogą wynikać z różnych powodów. Każdy Sim posiada kilka wskaźników, które dają nam pogląd czy w danych sferach Sim jest zadowolony, czy też nie. Im gorszy jest humor, samopoczucie Sima tym więcej niespodziewanych zwrotów akcji możemy się spodziewać. Gra The Sims (download free) po polsku oferuje również tryb budowy domu. Domu w którym nasze wirtualne Simy mają zamieszkać. Gracz ma możliwość budowania od podstaw domów. W każdym momenci gry, gracz ma możliwość rozbudowy domu, pokoi, pomieszczeń czy możliwość uzupełnienia wyposażenia o nowe rzeczy czy też inne. Zmiany poziomu wskaźników, o których była mowa wcześniej może prowadzić do różnych rekacji simów i mogą mieć wpływ na życie osobiste czy też zawodowe Simów. W przypadku gdy zaniedbamy pewne wskazniki Sima zaniedbanie to moze doprowadzić do utraty awansu w pracy, czy też degradacje stanowiska. Zaniedbując inne wskazniki np. higieny możemy doprowadzić do pogorszenia zdrowia naszego osobnika, które może doprowadzić nawet do śmierci.

Simsy Online oraz dodatki do The Sims

Twórca The Sims PL (pobierz simsy za darmo), a jest nim firma Maxis wprowadziła, również możliwość gry Online, czyli przez internet. Usługa ta potocznie jest nazywana The Sims Online i pozwala na toczenie gry w internecie wraz z innymi graczami The Sims. Gra The Sims Online jest o tyle korzystna, że mamy doczynienia z żywymi graczami, którzy prowadzą swoje wirtualne życie obok nas. Dzieki temu możemy Online poznwać innych gracz, ich wirtualnych simów. Producent w miarę upływu czasu cały czas pracuje nad nowymi dodatkami do gry dając graczą coraz to nowsze możliwości w grze. Lista aktualnych dodatków do The Sims PL (download) jest coraz dłuższa i aktualnie liczy sobie 8 dodatków do The Sims (gra do pobrania bezpłatnie). Producent w dodatkach umożliwia np. graczom możliwość posiadania przez ich simów zwierząt. Inne dodatki do The Sims (pobierz za darmo) dają możliwość wychodzenia na randki czy też wyjazdu na wakacje, urządzanie imprez tz. Sim balang. Poniżej znajduje się spis aktualnie dostępnych dodatków:

  1. The Sims: Światowe Życie (ang. The Sims Livin' Large lub Livin' It Up): opcja posiadania kilku sąsiedztw, nowe rzeczy
  2. The Sims: Balanga (ang. The Sims House Party): możliwość organizowania imprez, nowe dodatki związane z imprezami
  3. The Sims: Randka (ang. The Sims Hot Date): możliwość randkowania w okolicznych miastach w restauracjach
  4. The Sims: Wakacje (ang. The Sims Vacation lub The Sims On Holiday): możliwość spędzania wakacji w kurortach wypoczynkowych
  5. The Sims: Zwierzaki (ang. The Sims Unleashed): możliwość przygarnięcia oraz wychowania zwierząt
  6. The Sims: Gwiazda (ang. The Sims Superstar): możliwość zostania gwiazdą w światowym mieście, podobnym do hollywood
  7. The Sims: Abrakadabra (ang. The Sims Makin' Magic): nowa dzielnica miasta, możliwość uprawiania magii przez Simów

Aktualnie producent zdołał wypuścić również całkowicie nowe wersje The Sims, które kolejno nazywane są The Sims 2 PL, The Sims 3 PL. The Sims 2 PL zawiera w sobie dość przełomowe zmiany. Gra posiada wszystkie możliwości z poprzedniej wersji The Sims (simsy 2 pobiesz)  oraz mnóstwo nowych funkcji. The Sims 2 PL (pobierz grę sims 2 za darmo) posiada również nową, ulepszoną grafikę, interfejs. The Sims 3 to z kolei nowa wersja po The Sims 2 (pobierz grę bezpłatnie), która również posiada nową, rozbudowaną grafikę oraz bardzo dużo nowych opcji, funkcji, możliwości nie wspominając już o mnóstwie nowych rzeczy, przedmiotów. Producent na chwile obecną udopstępnił do pobrania grę The Sims 2 Demo.

Aktualnie producent udostępnia do pobrania za darmo The Sims 2 PL demo. Pobierz bezpłatnie najnowszą The Sims PL demo. Ściągnij darmowe The Sims demo po polsku i już dziś zacznik kreować swój własny świat. Download Free The Sims 2.

W dalszym ciągu nie ma dostępnej wersji demonstracyjnej trzeciej edycji gry The Sims, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że takowa powstanie, choćby ze względu na fakt istnienia dema dla drugiej edycji gry. Myślę, że producent gry nie zaniedba zapotrzebowania rynku na testowanie produktu, zanim zapłaci się za pełną wersje gry. W przypadku tak dużego przedsięwzięcia, aż wypada pokusić się o wersję demo, która sama w sobie zapewni bardzo dużą liczbę zainteresowanych grą graczy. Dlatego też miejmy nadzieje, że tak też się stanie i powstanie wersja demonstracyjna gry, a serwis webnology.pl postara się na bieżąco informować użytkowników o zmianach w tej kwesti. Wszelkie informacje dotyczące gry będą zamieszczane w tym oto artykule.


Szczegółowe informacje o The Sims PL

Kategoria: Symulatory
Rozmiar programu: 279,42 MB

Pobierz plik The Sims PL


The Sims PL »