CCleaner

program dyskowy i plikowyProgram CCleaner jest programem całkowicie darmowym, dzięki któremu możemy łatwo i bezproblemowo usunąć pozostałości po naszej pracy w komputerze – hasła, pliki Cookiem i inne dane, które nie chcielibyśmy by dostały się w niepowołane ręce. Boisz się pracować na cudzym komputerze ze względu na twoje hasła i poufne dane? CCleaner to najnowszy program za darmo, który na dodatek posiada polski interfejs i potrafi usuwać wszelkie dane, których nie chcemy udostępniać innym. Potrafi także zarządzać wieloma innymi rzeczami w komputerze. Ściągnij i przekonaj się na własne oczy co potrafi ten program całkowicie za free!

CCleaner – najnowszy program do usuwania śmieci z naszego systemu całkowicie za darmo i po polsku!

CCleaner jest bodaj najlepszym w swej klasie programem jaki dostępny jest w sieci. Co więcej, nie jest on najlepszy wśród programów darmowych, lecz najlepszy wśród wszystkich programów tego typu, włączając w to także rozwiązania płatne. Program ten jest więc zdecydowanie najbardziej godzien polecenia każdemu, dla kogo ważne jest jego bezpieczeństwo w sieci, zwłaszcza jeżeli korzystamy z jednego komputera wraz z innymi użytkownikami, przykładowo gdy mamy w domu jeden tylko komputer, a użytkowników jest zdecydowanie więcej. CCleaner potrafi w bardzo przystępny sposób przeprowadzić nas przez oczyszczanie systemu z niepotrzebnych śmieci, czy też zapisanych haseł i tym podobnych tak, by nie były dla nikogo dostępne po naszym odejściu od komputera. Kto z nas w końcu chciałby, żeby jego młodsza siostra mogła „dorwać” się do jego konta w jakimś portalu społecznościowym i pozmieniać dane?

Co potrafi CCleaner?

Możliwości programu CCleaner są niesamowite. Po sprecyzowaniu tego, co chcemy usunąć i wyczyścić z komputera wystarczy tylko pojedyncze kliknięcie, by wszystko zniknęło z komputera raz na zawsze i nie było dostępne dla innych użytkowników. Jako że program ten jest całkowicie darmowy i po polsku, warto mieć go zawsze przy sobie na pamięci podręcznej gdy idziemy do jakiegoś miejsca publicznego korzystać z Internetu. Jeśli po surfowaniu użyjemy programu CCleaner aby usunąć niepotrzebne pliki, których nie chcemy udostępniać, możemy nie obawiać się, że jakiekolwiek nasze dane zostaną dostępne dla innych użytkowników komputera, którzy użyją go po nas. CCleaner potrafi między innymi czyścić historię odwiedzanych witryn internetowych, plików tymczasowych, list plików jakie pobieraliśmy, ponadto także może zmienić ustawienia autostartu systemu, czyli usunąć denerwujące nas programu uruchamiające się po starcie systemu Windows, a nawet opróżnić kosz, pamięć podręczną i pamięć o niedawno używanych przez nas programach. CCleaner może także znaleźć problemy, jakie mogą pojawić się w rejestrze naszego systemu.

Co program CCleaner potrafi poprawić w naszym rejestrze systemu?

Jak już wspomnieliśmy, program CCleaner poza takimi funkcjami jak czyszczenie historii przeglądania czy usuwanie z historii naszych haseł, czy używanych programów potrafi także usuwać programy uruchamiające się po starcie systemu czy wyszukiwać błędy znajdujące się w rejestrze i naprawiać je. Jeśli chodzi o to drugie, to CCleaner może między innymi znaleźć błędy instalatora, czcionek, plików pomocy czy inne jak błędne rozszerzenia plików i błędy związane z samymi programami.

Aplikacje z którymi CCleaner „współpracuje”.

Warto by wymienić przynajmniej kilka aplikacji, które CCleaner podczas swojej pracy potrafi dokładnie przeszukać w poszukiwaniu pozostałości po naszej pracy, takich jak dane, hasła, historie odwiedzanych stron i inne temu podobne. Aplikacjami takimi są między innymi Microsoft Office, WinRAR, eMule, Kazaa, Media Player, Mozilla Firefox, Opera czy też chociażby Adobe Acrobat Reader. Dane tych aplikacji przeszukiwane są przez program CCleaner w poszukiwaniu różnych danych czy plików tymczasowych, które wyczyścić możemy za pomocą jednego kliknięcia.

Co warto wiedzieć o programie CCleaner.

CCleaner przede wszystkim słynie z tego, że jest jednym z najpopularniejszych programów do usuwania błędów rejestru i czyszczenia historii, a także usuwania naszych haseł po których mogły zostać ślady na komputerze. W tej kategorii jest lepszy także od większości programów płatnych. Program CCleaner przygotowany został na platformę Windows i działa na większości systemów Windows. CCleaner uruchomimy więc na Windows 98, XP, Vista, 7, a także na systemach Windows mniej popularnych, jak Me, 2003, 2000 i NT. Jest to z pewnością najnowszy program tego typu, gdyż premiera ostatniej wersji (2.29.1111) miała miejsce 25 lutego tego roku. Producentem programu jest firma Piriform Ltd., na której oficjalnej stronie jak i w naszym serwisie możecie pobrać za darmo ten niesamowity program, który ułatwi życie każdemu, kto spędza dużo czasu przy komputerze. Warto na koniec dodać, że instalka programu CCleaner zajmuje zaledwie 3,24MB a sam program jest dostępny w pełni po polsku, więc nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko polecić każdemu darmowy program CCleaner.


Szczegółowe informacje o CCleaner

Kategoria: Dyskowe i plikowe
Rozmiar programu: 3,24 MB

Pobierz plik CCleaner


CCleaner »