Adult PDF Password Recovery

program do edycji i obsługi PDFAdult PDF Password Recovery jest to program, który służy do usuwania zabezpieczeń, jakimi chronione są pliki formatu PDF. Pobierając wersję trial za free można dokonać istotnych zmian w takich plikach, a mianowicie pozbawić je haseł, umożliwić ich drukowanie lub edycję. Program jest do ściągnięcia ze strony producenta.

Dostępność programu

Darmowa wersja trial tego programu funkcjonuje na systemach Win98 / ME / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / Win7. Program nie posiada wersji polskiej. Cena za pełną wersję programu to 27,90$.

Możliwości programu

Program Adult PDF Password Recovery to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników plików formatu PDF. Pozwala ona na ominięcie wszelkich zabezpieczeń w tych plikach, na przykład na otworzenie pliku zabezpieczonego hasłem. Ponad to umożliwia pozbycie się wszelkich ograniczeń, jakie są niekiedy nakładane na tego typu pliki, na przykład zakaz edycji, drukowania, kopiowania tekstu lub grafiki. Dzięki tym możliwościom czytanie i opracowywanie plików PDF staje się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Dostosowywanie zabezpieczonego pliku do edycji następuje bardzo sprawnie i szybko. Program Adult PDF Password Recovery obsługuje protokół Adobe 1.6 (Reader 8.x) a także standardowe 40-bitowe szyfrowania oraz zaawansowane szyfrowanie 128-bitowe. Obsługuje również szyfrowanie AES oraz metadane. Wersja trial programu pozwala na obsługę jedynie części każdej ze stron pliku. Po zakupieniu pełnej wersji można dowolnie edytować każdy plik formatu PDF w całości.


Szczegółowe informacje o Adult PDF Password Recovery

Kategoria: Obsługa PDF
Rozmiar programu: 0.84 MB

Pobierz plik Adult PDF Password Recovery


Adult PDF Password Recovery »