Zobacz galerię zdjęć »

Ad-Aware Free 2008 7.1

program antyspywarePobierz darmowy Ad-Aware 2008 Free po polsku! Download free adware!

Pobierz najnowszy darmowy Ad-Aware 2008 Free po polsku (download free) i oczyść swój system ze zbędnych robaków. Darmowy Ad-aware do pobrania firmy Lavasoft to doskonały program antyspyware do wyszukiwania i niszczenia spyware i adware (najlepszy darmowy antyspyware do pobrania za darmo  - download free Adaware 2008). Najnowszy Ad-Aware download free usuwa szpiegujące nas oprogramowanie typu adware. Wiele programów (download free Ad-aware), zwłaszcza darmowych (darmowy, free, trial) i reklamowanych pozostawia po sobie robaki szpieugjące, czyli spyware, które śledza i zbierają nasze prywatne dane (spyware, darmowy skuteczny antyspyware), zapisują naciskane klawisze (keylogger, ochrona przeciw keyloggerom) oraz często zmieniają naszą przeglądarkę internetową (wirus w przeglądarce internetowej, niechciane reklamy w przeglądarce internetowej) lub pulpit (wirus na pulpicie). Pobierz - Darmowy AdAware pl 2008 Free po polsku (download free adaware), który usuwa wirusy, spyware, robaki i inne oprogramowanie szpiegujące. Darmowy Ad-Aware do ściągnięcia 2008 po polsku skanuje pamięć, monitoruje wpisy w rejestrze i pliki w celu znalezienia niebezpiecznych programów. Podczas takiego skanowania przez najnowszy adawere po polsku (do pobrania za free) następuje porównywanie plików i programów z bazą sygnatur spyware (zaszyta w kodzie programu, przeprowadzane są aktualizacje na bieżąco). Baza - biblioteka sygnatur - jest  na bieżąco monitorowana i zabezpieczona przed skanowaniem przez szkodliwe programy adware i spyware. Nie ma możliwości zarażenia tej biblioteki, a zarazem modyfikacji. Darmowy Ad-Aware 2008 po polsku (download free adaware pl) jest polecany jako jeden z najlepszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych typu antyspyware. Dodatkowo zabezpiecza nas przed niebezpiecznymi stronami, które przeglądamy w internecie. Programy spyware na stronach www zapisują adresy odwiedzanych przez nas stron,  spyware kradną wpisywane przez nas hasła, czasami nawet numery kart kredytowych. Ponadto często podmieniana jest treść, niektóre części są zastąpione bannerami i linkami. Spyware mają procedury przesyłania zebranych informacji do hackerów i spamerów, którzy używają tych danych. Po znalezieniu szkodliwego programu program Ad aware 2008 do pobrania pozwala wybrać kilka opcji - usunięcie wirusa, lub objęcie go kwarantanną. Dodatkowo darmowy program Ad-Adware 2008 po polsku wyposażony jest w skaner rezydenty, który wykrywa każde szkodliwe oprogramowanie podczas jego aktywności (procesu w systemie).

Jakie możliwości skanowania udostępnia Adaware?

Program ad-aware jest dość prosty w użyciu, a oferuje wysokiej jakości ochronę naszego komputera.

- Najnowszy adaware wykrywa, usuwa i czyści nasz system z zainfekowanych plików.
- Nowy Ad-Watch live pozwala na podstawową integrację w tle (real-time)
- Adaware znajduje i wykrywa Rootkit
- W najnowszej wersji usprawniono zajętość zasobów procesora i pamięci
- SmartSet
- Pozwala na dostosowane profile skanowania komputera (pełny, szybki)
- Możemy skanować zewnętrzne dyski lub karty pamięci

Jakie wymagania ma Adaware?

Darmowy Adaware to prosty i lekki program. Przeznaczony jest zarówno do zaawansowanych poszukiwań, jak i do prostego skanowania systemu. Można z powodzeniem go stosować na słabym komputerze, gdyż nie zajmuje wiele zasobów komputera. Jest oceniany jako lekki program - polecamy. Adaware potrzebuje minimum procesora klasy Intel 600Mhz, system operacyjny windows, 100mb miejsca na dysku. Działa pod Windows Vista (32 i 64-bit), Windows XP (32-bit), Windows 2000 Pro

Jak używać programu antywirusowego Adaware?

Redakcja zaprasza do oglądnięcia screencast prezentującego skanowanie systemu programem firmy LavaSoft

Download free Ad-Aware do ściągnięcia na Vista po polsku!

Najnowszy Ad-aware 2008 Free po polsku jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi systemami. Bez problemu działa jako Ad-aware Vista - pod Windows XP i Windows Vista webnology.pl przeprowadziło testy i stwierdza, że darmowy Ad-Aware działa bardzo stabilnie oczyszczając nasz komputer ze zbędnych szkodników typu spyware, koń trojański, adware (reklamy pop-up, wyskakujące okienka porno), spyware (szpiegujące i wyłudzające informacje). Jego skuteczność i prostota w użytkowaniu powoduje że jest najskuteczniejszym programem klasy antyspyware dla home - celów osobistych. Jest szybki, sprawny i skuteczny. Spolszczenie Ad-Aware jest łatwo dostępne.


Redakcja Webnology.pl udostępnia bezpłatne i zgodne z prawem instalki, których szukasz w sieci. Naszym najważniejszym życzeniem jest zjawisko legalnego ściągania instalek bez konieczności naruszania prawa autorskiego. Mamy zamiar pokazać społeczeństwu, że działania typu nielegalne pobieranie plików zabezpieczonych licencją jest niebezpieczne. Portal Webnology.pl przez zdania użytkowników internetu jest pozytywnie odbierany nie tylko w społeczności Internetu - hasło przewodnie serwisu to: Webnology.pl - tylko legalne oprogramowanie. Chcemy zobrazować rzetelnie każdą grę i każdy program - dowodem są długie opinie usytuowane przy każdej instalce. Ponadto każdy opis zawiera logo producenta, galerię screenów, ale co najważniejsze - guzik pobierania aplikacji. Na dodatek www Webnology.pl oferuje możliwość wpisania opinii w kwestii danej instalki. Ponadto redakcja Webnology.pl szuka osób chętnych do współpracy. Jeżeli komputer to Twoje całe życie - zapraszamy do podjęcia kontaktu. Chcesz wspierać dział dotyczący np. gier komputerowych - zapraszamy - napisz maila do portalu Webnology.pl - pierwszy krok to mail do nas. Doceniamy młodych, kreatywnych aspirantów.


Szczegółowe informacje o Ad-Aware Free 2008 7.1

Kategoria: Programy antyspyware Tagi: ad aware free, adware, antyadware, antyspyware, antywir, antywirusowy, aware, free, lavasoft, program, spyware, vista, xp, ad
Rozmiar programu: 18.3 MB

Pobierz plik Ad-Aware Free 2008 7.1


Ad-Aware Free 2008 7.1 »