Jalbum

program do tworzenia stron internetowychJalbum to najnowszy darmowy program przeznaczony do tworzenia galerii zdjęć na potrzeby stron internetowych. Prosty program do ściągnięcia za darmo daje możliwość szybkiego wygenerowania gotowej do zastosowania galerii na stronie WWW. Aplikacja dostępna do pobrania za darmo dla użytkowników systemów Windows, między innymi XP oraz Vista. Program oferuje interfejs po polsku, dzięki czemu praca z programem jest jeszcze prostsza i sprawniejsza. Download Free dostępny zarówno na Webnology.pl jak i na stronie producenta.

Najnowszy do pobrania za darmo Jalbum to program, dzięki któremu każdy, nawet najmniej doświadczony użytkownik bez najmniejszych problemów stworzy własną, w pełni funkcjonalną galerię zdjęć na potrzeby WWW. Praca z aplikacją oferowaną do pobrania jest banalnie prosta, całość czynności, jakie należy wykonać do stworzenia gotowej aplikacji to nadanie nazwy projektowanej galerii oraz wskazanie folderu, w którym znajdują się zdjęcia przeznaczone do zamieszczenia w galerii na stronie internetowej.  Program automatycznie tworzy dokument HTML odpowiadający za prawidłowe zamieszczenie galerii na stronie WWW, oraz przygotowuje miniaturki przedstawiające zdjęcia zamieszczone w galerii. Aplikacja oferowana do pobrania za darmo po polsku daje możliwość użytkownikowi dostosowania rozdzielczości zdjęć przez zamieszczeniem ich w galerii. 

Funkcje, jakie posiada darmowy Jalbum do ściągnięcia:

Program oferuje mnóstwo ciekawych funkcji oraz opcji podczas tworzenia własnej galerii zdjęć. Wbudowane gotowe szablony, duży wybór gotowych styli dostępnych w praktycznie każdej tematyce, z możliwością dostosowania kolorystyki to ogromna zaleta, jeśli chodzi o program do tworzenia własnych galerii kierowany dla początkujących i mniej doświadczonych użytkowników. Jednak warto zaznaczyć, iż program Jalbum nie jest kierowany wyłącznie do początkujących użytkowników. Mianowicie przedstawiony tutaj program, oferowany do pobrania za darmo to doskonałe narzędzie również dla profesjonalistów oraz doświadczonych użytkowników, program daje możliwość oprócz gotowych szablonów zaprojektowania własnych kompozycji oraz stworzenia od początku do końca własnej galerii swojego projektu. 

Oferowana wersja dysponuje interfejsem po polsku?

Prezentowany program do pobrania został zaopatrzony w interfejs w wersji po polsku, biorąc pod uwagę fakt, iż w głównej mierze program jest kierowany do grona mniej doświadczonych użytkowników interfejs w wersji po polsku to bardzo duży atut i ogromne ułatwienie.

Program tworzący profesjonalne i efektywne galerie na strony WWW do prawidłowego działania wymaga zainstalowania na komputerze środowiska Java, jeśli nie jest zainstalowana w systemie należy ją pobrać i zainstalować przez uruchomieniem programu Jalbum.

Pobierz najnowszy darmowy Jalbum program do tworzenia profesjonalnych galerii zdjęć gotowych do zamieszczenia na stronie internetowej. Efektywne i eleganckie galerii, których nie powstydziliby się nawet profesjonalni projektanci serwisów internetowych. Oferowany do pobrania za darmo program dostępny jest również w dziale Download Free na stronie producenta. Szczegółowe informacje o Jalbum

Kategoria: Tworzenie stron internetowych
Rozmiar programu: 14 MB

Pobierz plik Jalbum


Jalbum »