Ipla 2.1.1 PL

program do oglądania telewizji i słuchania radiaNajnowszy darmowy ipla to wszechstronny odtwarzacz multimedialny online. Aplikacja oferowana do pobrania za darmo, zapewnia prawidłowe działanie w takich systemach jak Windows XP, Vista czy najnowszy Windows 7. Program do ściągnięcia w wersji po polsku, dostępny na Webnology.pl oraz na oficjalnej stronie projektu www.ipla.pl

Odtwarzacz ipla to multimedialny projekt przeznaczony do odtwarzania materiałów multimedialnych przesyłanych cyfrowo za pośrednictwem Internetu. Program umożliwia odtwarzanie zarówno krótkich materiałów video, programów telewizyjnych, seriali czy filmów pełnometrażowych. Aplikacja oferowana do pobrania za darmo oferuje materiały video do obejrzenia w dowolnym momencie, użytkownik korzystając z Biblioteki IPLA wybiera interesujący go materiał/film za pomocą przejrzystych katalogów lub wyszukuje używając zintegrowanego mechanizmu przeszukiwania biblioteki. 

Co możemy obejrzeć za pomocą odtwarzacza ipla za darmo:

Biblioteka IPLA oferuje ogromne zasoby materiałów multimedialnych podzielonych na kilka kategorii głównych: Filmy, Seriale, Rozrywka, Muzyka, Wiadomości oraz Sport. W każdej z dostępnych kategorii użytkownik posiada szeroki wybór materiałów do obejrzenia. Program dostępny do pobrania, jako darmowy, umożliwia odtwarzania materiałów video za darmo, dodatkowo wzbogacony o funkcję wypożyczalni video. Wybieramy interesujący nas film z pośród dostępnych do wypożyczenia, przed dokonaniem wyboru mamy możliwość obejrzenia zwiastunów, przeczytania recenzji oraz poznania ceny za odtworzenie. 

Ile kosztuje korzystanie z IPLA do pobrania po polsku?

Samo korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowy, oglądanie materiałów video, programów pochodzących z telewizji, oglądania audycji na żywo czy odsłuchiwania stacji radiowych nadających za pośrednictwem Internetu jest całkowicie darmowe. Oprócz tych wszystkich zasobów multimedialnych aktualizowanych na bieżąco za darmo, program do ściągnięcia, jako darmowy po polsku umożliwia wypożyczenie oraz obejrzenie od razu jednego z wielu filmów, zarówno tych starszych jak i nowości opuszczających ekrany kinowe. 

Jak dokonać zamówienia filmu za pośrednictwem IPLA:

IPLA posiadająca wbudowaną wypożyczalnie video, pozwala łatwo i szybko obejrzeć dowolny filmy bez wychodzenia z domu. Jedyne, co wystarczy zrobić to wybrać film z pośród wielu oferowanych oraz opłacić usługę według stawek podanych przez aplikację. Płatności można dokonać na dwa sposoby, pierwszy to łatwe i szybkie wysłanie SMS i wpisanie otrzymanego kodu w odpowiednie miejsce w programie IPLA. Drugi to dokonanie płatności online za pośrednictwem serwisu bezpiecznych płatności internetowych DotPay. 

Konto VIP i co nam daje posiadanie jego:

Każdy użytkownik może dokonać aktywacji tak zwanego konta VIP, aktywacji można dokonać na okres 30, 90 lub 365 dni, aby zostać VIPem należy dokonać rejestracji w programie po czym dokonać opłaty w zależności od wybranego okresu. A co nam daje posiadanie takiego konta, dlaczego warto zostać VIPem? Otóż pierwsza sprawa to brak reklam, które wyświetlane są normalnym użytkownikom, po drugie VIP otrzymuje dostęp do najwyższej jakości materiałów oraz ekskluzywnego pakietu programów i dodatkowych funkcji, warto choćby na próbę zamówić pakiet VIP na okres trzydziestu dni w cenie zaledwie 14zł. Aktywacji można dokonać tak samo jak w przypadku opłaty za film, a mianowicie przelewem za pośrednictwem DotPay bądź SMS.

Dodatkowe funkcje dostępne za darmo w IPLA po polsku:

Darmowy do pobrania najnowszy IPLA oprócz podstawowej funkcji odtwarzania video z Internetu w czasie rzeczywistym oferuje ponadto takie funkcje jak komunikator internetowych oraz Chat. Opcje te dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników, nie należy jednak mylić tego z kontem VIP, rejestracja jest dostępna dla każdego za darmo i nie wymaga żadnych opłat dodatkowych. 

Pobierz najnowszy darmowy odtwarzacz multimedialny online umożliwiający łatwe i szybkie wypożyczenie dowolnego filmu bez konieczności wychodzenia z domu. Program dostępny do pobrania całkowicie za darmo, oferuje szeroki zakres materiałów video zarówno darmowych jak i płatnych. 

Program współpracuje z systemami Windows XP, Vista oraz najnowszy Windows 7. W przypadku systemu Windows XP wymagana jest do prawidłowego działania aktualizacja systemu o Service Pack 3 dostępny do pobrania za darmo na oficjalnej stronie Microsoftu oraz poprzez wbudowany w system mechanizm aktualizacja Windows Update. Polecamy do pobrania za przetestowania całkowicie za darmo, darmowy odtwarzacz materiałów video, programów telewizyjnych, filmów, seriali, oraz stacji radiowych. Szczegółowe informacje o Ipla 2.1.1 PL

Kategoria: Telewizja i radio
Rozmiar programu: 12.6 MB

Pobierz plik Ipla 2.1.1 PL


Ipla 2.1.1 PL »