Gadu Gadu 7.7 - GG 7.7

komunikator internetowyPobierz nowe gadu gadu - nowe gg do pobrania!

Komunikator nowe gadu gadu 7 to program umożliwiający komunikację w Internecie pomiędzy znajomymi osobami w oparciu o Instant Messaging. Pobierz nowe gg i przekonajsię jakie to proste. Wykorzystaj download gg (gg do pobrania) na naszej stronie i zainstaluj jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Zaraz po zainstalowaniu (instalka gg7.exe), możesz przystąpić o nowy numer gg (łatwy numer gg, numer gg) lub skorzystać z założonego już numeru gadu gadu. Każdy użytkownik gadu gadu( nowe gg download) ma indywidualny numer gadu gadu, dzięki którym jest identyfikowany w sieci gadu gadu. Miliony ludzi z Polski spróbowało już za darmo gadu gadu, założyło numer gg (gg do pobrania) i rozmawia ze swoimi znajomymi. GG stało się już standardem komunikacji w polskim internecie, służącym nie tylko do poznawania osób, ale również do utrzymywania kontaktów biznesowych. Pobierz nowe gg i przekonaj się!

Najnowsze gg 7 do pobrania działa pod windows Xp, windows vista, jest również wersja pod linux i mobile. Zajmuje niewiele (instalka gg do pobrania zajmuje 16mb), łatwo i szybko się instaluje. Redakcja webnology.pl przetestowała stabilność nowego gg pod vista i nie stwierdziła żadnych problemów więc polecamy - pobierz nowe gadu gadu.

Jakie możliwości daje nowe gg?

Nowe gg do pobrania daje Ci możliwość komunikowania sie z wielomilionową społecznościa. Możesz komunikować się z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi czy również w celach biznesowych. Nowe gadu gadu umożliwia za darmo bezpłatne rozmowy tekstowe w sieci gg, bezpłatne rozmowy głosowe w sieci gg. Rozmowy głosowe w gadu gadu stanowią niezłą alternatywę dla skype. Gadu gadu telefon pozwala komunikować się za pomocą telefonu internetowego (voip w gg do pobrania, voip za darmo w gadu gadu) z normalnymi telefonami stacjonarnymi i komórkowymi. Download GG udostępnia również, możliwosc pełnego zarządzania listą kontaktów. Możesz dodawać kontakty gg, edytować i opisywać oraz grupować według własnego uznania. Wszystkie rozmowy gg, rozmowy na gadu gadu są zapisywane w archiwum gg. Pobierz nowe gadu gadu aby rozmowy te były szyfrowane - i nikt nieuprawniony nie mógł podglądać ich zawartości. Lista użytkowników gadu gadu (gg do pobrania) umożliwia sprawdzanie statusu dostępnoiści użytkowników, a co za tym idzie zapewnia szybką wymianę informacji. W każdej chwili nowy gg po polsku pokazuje czy ktoś jest dostępny czy aktualnie go nie ma (zaraz wracam). Dodatkowo nowe gg do pobrania umożliwia ustawianie statusów, opisy na gg pozwalają nam zostawić dodatkowy tekst. Np. będe za 15 minut, jestem w kuchni, czy uwielbiam moje GieGie, Gadu Gadu, Gadu gadu jest super!. Nowe gg domyślnie ustawia informację do pobrania. Pobierz nowe gg!

Podczas rozmowy tekstowej z innym użytkownikiem, będziesz miał możliwość wysyłania emotek (emoty gg do pobrania w osobnym dziale), inaczej emotikonek, buziek, które służa do wyrażania Twoich emocji. Możesz uśmiechem :D pokazać jak bardzo podoba Ci się nowe gg do pobrania! Jeśli jednak nie do końca będziesz z niego zadowolony, spróbuj innych funkcji gg. Nowe gadu gadu pozwala na przesyłanie plików pomiędzy użytkownikami, przesyłanie plików przez gg jest bardzo proste i działa z poziomu komunikatora. Mało? Dodatkową fajną funkcją jakie ma nowe gadu gadu jest wysyłanie wiadomości SMS. Możesz wysyłać za darmo z internetu przez bramke gg sms do telefonów komórkowych. Już teraz pobierz nowe gg i oszczędzaj na baterii telefonu! Nie podoba Ci się intefejs nowego gadu gadu? Nowe gg ma możliwość zmiany skórek (pobierz skórki do gg z innego działu: "skórki gg do pobrania"). Możesz dowolnie dobrać motyw kolorystyczny i układ twojego gadu gadu.

Darmowy gg na komórkę? Tak! Pobierz darmowy gg mobile.

Gadu gadu mobile umożliwia równiez korzystanie z twojego komunikatora gg przez telefon i gprs. Pobierz nowy darmowy gg na komórkę aby się o tym przekonać. Będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji jakie daje Gadu gadu. Działa na każdym popularnym telefonie, bez względu na to czy masz Javę, Symbian czy Windows Mobile. Gadu gadu mobile symbian działa bezproblemowo. Pobierz gg na symbian i przetestuj jego wygodę użytkowania. Niestety użytkowanie gadu gadu na telefon jest darmowe przez tylko pierwszy tydzień. Po tygodniu musisz oprócz opłat za gprs, opłacić abonament gg na komórkę. Istnieją jednak alterantywy! Tak już teraz jest możliwe. Inspiro to darmowy gadu gadu na telefon. Jego funkcjonalność jest zbliżona do gg mobile. Polecam również przetestować Parlingo, który jest multikomunikatorem i pozwala na łączenie się z wieloma sieciami.

Gadu-gadu od zawsze...

Program ten należy do tych, które praktycznie zawsze towarzyszyły nam podczas pracy z komputerem, ponieważ jest to pierwszy komunikator, który został stworzony na potrzeby polskiego społeczeństwa internautów i tak już zostało, że program ten podbił całą Polskę. W innych krajach gdzie dane państwo nie posiadało własnego komunikatora ludzie sięgali po te znane na całym świecie pochodzące zazwyczaj z Ameryki i teraz z biegiem czasu, gry powstały "lokalne" komunikatory w danym państwie, ludzie mają problem ze zmianą oprogramowania służącego do kontaktowania się z innymi ludzi. W Polsce moim zdaniem nie było tego okresu, kiedy ludzie sięgali masowo po rozwiązania znane z zachodu, ponieważ polscy programiści zadbali o właściwie oprogramowanie w odpowiednio wcześnym czasie rozwoju internetu w Polsce.


Szczegółowe informacje o Gadu Gadu 7.7 - GG 7.7

Kategoria: Komunikatory internetowe
Rozmiar programu: 16 MB

Pobierz plik Gadu Gadu 7.7 - GG 7.7


Gadu Gadu 7.7 - GG 7.7 »