Test Drive Unlimited

gra wyścigowaTest Drive Unlimited to kolejna część serii gier wyścigowych, którą od ponad 20 lat widzimy na ekranach różnych platform. Tym razem mamy okazję przenieść się na hawajską wyspę, która oprócz niesamowitych krajobrazów, oferuje szybkie samochody i mnóstwo odpowiednich torów.

Rozgrywka

Od zawsze marzyłeś, aby wsiąść za kierownicę Ferrari, Jaguara czy Aston Martina? Teraz masz okazję! Test Drive Unlimited daje Ci szansę przejechania się ponad setką różnych samochodów po genialnych trasach na tropikalnej wyspie Oahu. Model jazdy generalnie jest dobry, jednak ma swoje słabe momenty. Dostępny tryb wieloosobowy!

Możliwości

Test Drive Unlimited daje możliwość tuningowania swoich samochodów. Będziemy mogli właściwie dowolnie wymieniać poszczególne części swoje samochodu, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Test Drive Unlimitedwprowadza elementy życia - możemy posiadać własny garaż i dom, brać udział w licytacjach, odbierać pocztę i czytać gazetę.

Grafika

Huh! Cała tropikalna wyspa, która ciągle towarzyszy naszej przygodzie odwzorowana jest na zdjęciach satelitarnych co tworzy fenomenalne wrażenie! Całość jest realistyczna, drobiazgowa, ale... kosztem wymagań sprzętowych.

Test Drive Unlimited został wydany na PC, PS2, PSP i X360, posiada polską wersje językową. Niestety twórcy nie udostępnili wersji demo, a szkoda. Zapraszamy do odszukania i pobrania podobnej produkcji z naszego serwisu!


Szczegółowe informacje o Test Drive Unlimited

Kategoria: Wyścigowe

Pobierz plik Test Drive Unlimited


UWAGA: Aktualnie brak możliwości pobrania!