The Sims 3: Wymarzone Podróże

symulatorThe Sims 3: Wymarzone Podróże to pierwszy dodatek do najnowszego symulatora prawdziwego życia. Premiera owego dodatku miała miejsce w listopadzie 2009 roku. Wymarzone Podróże to między innymi takie lokacje jak Egipt, Francja, Chiny i inne ciekawe,  barwne lokacje. Nie trudno się domyślić, że to nam przyjdzie je odwiedzić, dodatkowo za zakup dodatku dostajemy 1000 SimPoints do wydania na różnego rodzaju gadżety.

Co daje nam ten dodatek?

The Sims 3: Destination Adventure umożliwia graczowi przeniesienie się w daleką podróż i skorzystania z wielu atrakcji turystycznych. Wymarzone Podróże dają nam możliwość nauczenia się między innymi sztuk walki w Chinach, w szkole Shang Simla czy też zwiedzenie egipskich grobowców. Oczywiście z każdej podróży możemy przywieźć masę filmów,  zdjęć oraz wyjątkowych pamiątek, które wzbogacą wnętrze naszego mieszkania. Jednak nie bądźmy tacy śmiali z tymi wojażami bowiem na naszego Sima może zostać rzucona klątwa, podczas pobytu w Egipcie, którą będziemy musieli ściągnąć wykonując jedną z kilku czynności. Czy jest coś jeszcze co może zachęcić fanów The Sims do nabycia dodatku?

Polska lokalizacja i działanie dodatku…

Oczywiście tak samo jak podstawowa wersja The Sims 3 dodatek został wydany  w  języku polskim (Sims 3 PL) przez co gra jest bardziej przyswajalna nawet dla tych, którzy nie władają wieloma językami. Niezbyt dobrą wiadomością dla tych, którzy jeszcze nie posiadają trzeciej części  The Sims jest to, że należy ją posiadać tak zwaną „podstawkę” aby można zainstalować dodatek.

Pobierz Sims 3 PL: Wymarzone podróże

Na chwilę obecną nie ma możliwości pobrania dodatku do gry, gdyż producent nie udostępnił na oficjalnej stronie dema gry. Jeżeli producent zamieści dodatek do Sims 3 Wymarzone podróże na swojej stronie, strona ta zostanie zaktualizowana, a dodatek będzie dostępny do ściągnięcia za darmo. Redakcja Webnology.pl zachęca do wyrażania swej opinii na temat gry.


Szczegółowe informacje o The Sims 3: Wymarzone Podróże

Kategoria: Symulatory

Pobierz plik The Sims 3: Wymarzone Podróże


The Sims 3: Wymarzone Podróże »