IncrediMail

program do poczty elektronicznejIncrediMail to najnowszy darmowy klient poczty elektronicznej oferowany do pobrania przez firmę IncrediMail Ltd. Przeznaczony dla użytkowników systemów Windows 98, Me, 2000, XP oraz Vista. Dostępny do ściągnięcia za darmo IncrediMail nie oferuje interfejsu po polsku, jednak dostępne jest spolszczenie IncrediMail do pobrania za darmo. Program wyróżnia się z pośród innych ciekawą i kolorową szatą graficzną. 

Oferowany do pobrania za darmo IncrediMail to najnowszy klient poczty elektronicznej dla systemów Windows, posiada wszystkie podstawowe funkcje, jakie powinien mieć każdy przyzwoity program do obsługi e-mali, jednak według użytkowników tego programu, każda nawet podstawowa funkcja jest dopracowana praktycznie do perfekcji, oprócz tego darmowy IncrediMail do pobrania oferuje szereg innych dodatkowych opcji przydatnych podczas tworzenia nowych wiadomości email. 

Nudzi Cię już twój szary i ponury klient poczty elektronicznej? 

IncrediMail, jako jeden z nielicznych programów przeznaczonych do zarządzania pocztą elektroniczną posiada nowoczesny, bardzo kolorowy i radosny interfejs, który znacznie umila pracę z tym programem. Aplikacja do ściągnięcia oferuje bogatą bazę dodatków oraz szablonów umożliwiających stworzenie ciekawej i miłej dla oka wiadomości. 

Narzędzia do tworzenia emaili zawarte w darmowy IncrediMail:

Już po instalacji aplikacja oferuje użytkownikowi szeroki wybór dodatków, które można dowolnie wstawiać podczas pisania wiadomości elektronicznej. Koniec z szarymi i ponurymi mailami. Po uruchomieniu IncrediMail mamy do wyboru przeszło 100 wzorów kolorowego tła dla naszych wiadomości email, ogromny wybór emotikonek, animacji 3D oraz ciekawych ozdobnych czcionek, aby nasze wiadomości wyglądały wyjątkowo i radośnie.  Program IncrediMail za darmo umożliwia również ustawienia zabawnego powiadomienia o nowej wiadomości przychodzącej. Mało tego, pomimo, iż program w zestawie posiada szeroki wybór dodatków producent udostępnia do pobrania całkowicie za darmo ze swojej strony dodatkowe elementy możliwe do wykorzystania w kreatorze wiadomości. 

Niewątpliwie jedną z najbardziej wyróżniających się cech programu IncrediMail jest kreator listów, dzięki niemu mamy możliwość wykorzystania dowolnego pliku graficznego do tworzenia tła wiadomości bądź e-kartki. Ciekawą opcją jest również możliwość upiększeniu listy ciekawym, ozdobnym nagłówkiem sprawiając przy tym radość rodzinie bądź znajomym. Lub też zostać lepiej zapamiętanym przez partnerów biznesowych. 

Czy IncrediMail dostępny jest do pobrania po polsku?

Po instalacji program oferuje domyślne interfejs w wersji angielskiej, IncrediMail domyślnie nie oferuje wersji po polsku, jednak producent udostępnij za darmo do ściągnięcia pliki spolszczenia dla IncrediMail, kliknij, aby pobrać spolszczenie do IncrediMail za darmo

Bezpieczeństwo w Internecie to podstawa, program IncrediMail zapewnia to swoim użytkownikom. Po pierwsze, podczas instalacji nie podrzuca do systemu żadnych podejrzanych oraz zbędnych plików czy programów, nie wyświetla reklamy, nie pobiera żadnych danych oraz informacji z naszego komputera. Najnowszy darmowy IncrediMail po dobrania za darmo zyskał aprobatę ekspertów od bezpieczeństwa, takich firm jak Symantec, Lavasoft czy Microsoft. Pobierz za darmo najnowszy, najnowocześniejszy program do obsługi kont pocztowych IncrediMail umożliwiający obsługę kilku kont pocztowych jednocześnie całkowicie za darmo. 

Jeśli postanowisz skorzystać z płatnej wersji otrzymasz jeszcze więcej możliwości, nowe skórki dla IncrediMail, tła, dźwięki, animacje 3D oraz wiele innych dodatków, wszystko to do pobrania całkowicie za darmo. Szczegółowe informacje o IncrediMail

Kategoria: Poczta elektroniczna
Rozmiar programu: 11.94 MB

Pobierz plik IncrediMail


IncrediMail »