Zobacz galerię zdjęć »

BESTplayer

odtwarzacz videoBESTplayer - ogólne informacje o programie.

BESTplayer to najlepszy i najłatwiejszy w obsłudze player do odtwarzania filmów i plików wideo. BESTplayer jest programem darmowym – można go pobrać za darmo. Ponadto jest dostępny w wersji polskiej i działa z Windows Vista – twórcą jest Polak. Prawdopodobnie te elementy decydują o tak wielkiej popularności BESTplayera w Polsce ale także za granicą. Innymi atutami jest niewielki rozmiar (około 300kB), brak potrzeby instalacji i intuicyjne, łatwe w obsłudze menu. BESTplayer jest polecany przez webnology.pl jako odtwarzacz multimediów niesamowicie funkcjonalny, łatwy w obsłudze i ergonomiczny.
Najnowszy BESTplayer do pobrania już dostępny!
Najnowszy program do odtwarzania filmów i innych plików multimedialnych stworzył Polak – Karol Winnicki, który wyjątkowo często i systematycznie aktualizuje, ulepsza program i usuwa wszelkie luki. Pierwszym playerem Karola był program o tej samej nazwie i powstał ponad siedem lat temu. Od razu zyskał dużą popularność wśród miłośników oglądania filmów na komputerze i nie tylko. Autor nie przewidział możliwości instalowania skórek, dodatków i pluginów do BESTplayera – z założenia ma to być program wyróżniający się skromną grafiką i elegancją funkcjonalną. BESTplayer ma funkcję wyświetlania napisów do filmów. Wczytywanie napisów odbywa się w bardzo szybki sposób – wystarczy przeciągnąć napisy na ikonę w menu głównym programu i cieszyć się filmem z napisami.

Napisy do filmów – pobieranie i wysyłanie własnych napisów do filmów.

Poprzez program BESTplayer w najnowszej wersji dostępny za darmo (free download) można pobierać napisy z serwera, a także wysyłać własne napisy. Jeśli nie możesz znaleźć napisów do filmu – skorzystaj z BESTplayera i pobierz automatycznie napisy do filmu. Najnowszy BESTplayer posiada skrypt, który umożliwia łączenie się z IMDb i automatyczne pobieranie szczegółowych informacji o oglądanym filmie.
Najnowszy darmowy BESTplayer po polsku pod Windows Vista? Tak!
BEST player nawet w najstarszej wersji jest kompatybilny z Windows Vista i nie stwarza kłopotliwych sytuacji podczas oglądania filmów z Vistą. Ponadto BESTplayer działa z innymi systemami operacyjnymi bez najmniejszych kłopotów. Program nie wymaga instalacji – uruchamiamy go bezpośrednio z pliku exe. Bezpłatne napisy do filmów można pobrać z ogólnie dostępnego serwera a także… BESTplayer może sam pobrać napisy! Tak! BESTplayer sam pobiera napisy i kodeki z Internetu i automatycznie je synchronizuje. Webnology.pl testowało najnowszego BESTplayer-a i cała redakcja jest zgodnie przekonana – to najlepszy polski odtwarzacz plików video, który jest do pobrania za darmo (download free).

Strona Webnology.pl umożliwia pobieranie bezpłatne i zgodne z prawem oprogramowanie, których szukasz w Internecie. Naszym podstawowym życzeniem jest fakt legalnego zasysania programów bez konieczności naruszania prawa autorskiego. Chcemy pokazać ludziom, że działania takie jak nielegalne ściąganie aplikacji zabezpieczonych ustawą o prawach autorskich jest złodziejstwem. Portal Webnology.pl przez głosy użytkowników internetu jest dobrze postrzegany nie tylko w społeczności Internetu - hasło przewodnie serwisu to: Webnology.pl - tylko legalne oprogramowanie. Staramy się recenzować rzetelnie każdą aplikację - argumentem są długie opisy zamieszczone przy każdym programie i każdej grze. Co więcej każdy opis zawiera logo producenta, galerię programu, ale co najważniejsze - możliwość pobrania aplikacji. Co więcej Strona Webnology.pl oferuje możliwość wpisania opinii na temat konkretnej aplikacji. Co więcej redakcja Webnology.pl poszukuje młodych i ambitnych ludzi. Jeśli gry i programy komputerowe to Twoja pasja - zachęcamy do podjęcia współpracy. Masz zamiar prowadzić dział dotyczący np. aplikacji JAVA - zapraszamy - wyślij maila do serwisu Webnology.pl - koniecznie napisz do nas. Wspieramy młodych, logicznie myślących kandydatów.


Szczegółowe informacje o BESTplayer

Kategoria: Odtwarzacze video Tagi: best player, bestplater, filmy, kodeki, multimedia, odtwarzacz, player, po polsku, program, video, vista, wideo, xp, best
Rozmiar programu: 1 MB

Pobierz plik BESTplayer


BESTplayer »