Callbox 1.01.20.387 PL

komunikator internetowyNajnowszy Callbox to unikalny komunikator VoIP umożliwiający dzwonienie z Internetu za grosze. Program zapewnia prawidłowe działanie pod systemem Windows 2000, XP oraz Vista. Darmowy do pobrania Callbox oferuje interfejs po polsku, umożliwia połączenie z każdym telefonem na terenie całego świata. 

Darmowy Callbox to najnowszy komunikator VoIP umożliwiający przesyłanie strumienia głosu za pośrednictwem Internetu. Jest to niewielkich rozmiarów aplikacja zajmująca niecałe 2 MB na dysku twardym komputera. Zarówno używanie jak i sama instalacja jest banalnie prosta. Aby zainstalować Callbox na swoim komputerze wystarczy kliknąć Pobierz Callbox i zainstalować program oferowany do ściągnięcia. Instalacja jest prosta i szybka, dosłownie dwa kliknięcia i program jest gotowy do pracy.  Co ważne, nie wymaga zakładania konta, podawania adresu email czy rejestracji na stronie producenta, a co najważniejsze nie wymaga podawania numery karty kredytowej! 

Wiele aplikacji oferuje tanie dzwonienie na numery stacjonarne i komórkowe za pośrednictwem Internetu, możliwość połączenia za dosłownie kilka groszy z dowolnym numerem telefonu naprawdę kusi, jednak większość tego typu usług wymaga podania numery karty kredytowej, środki są automatycznie pobierane z konta, co prawda jest to wygodne i umożliwia bez problemów korzystanie z internetowego telefonu nie martwiąc się o rachunki. Jednak wielu z nas nie ufa jeszcze na tyle technologii internetowej, aby zmusić się do podania numeru karty kredytowej. Tyle się słyszy o kradzieży danych osobowych w Internecie, wyłudzaniu danych dostępu do kont bankowych itp.

Najnowszy Callbox za darmo kierowany jest właśnie do tych osób, które chciałby skorzystać z możliwości taniego gadania przez telefon nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoich danych a co za tym idzie swoich pieniędzy na koncie bankowym. 

Jak darmowy Callbox rozlicza połączenia telefoniczne?

Wspomniałem już wcześniej, że Callbox po polsku, nie wymaga rejestracji, zakładania konta, podawania jakichkolwiek danych osobowych, aby danych rozliczeniowych, zatem, w jaki sposób będziemy rozliczani za wykonane połączenia? To proste, wykorzystując metodę PrePaid – przedpłatę, a dokładnie wykupienie karty TELEPIN (dostępnej w sklepach i kioskach) o dowolnym nominale. Każda karta TELEPIN posiada unikalny kod, a do niego przypisana wartość w złotówkach. Wystarczy tylko uruchomić darmowy Callbox i podać kod z karty TELEPIN, gotowe możemy dzwonić. Po zakończeniu połączenia koszt rozmowy zostanie automatycznie odliczony od stanu karty. Po wyczerpaniu środków na karcie po prostu kupujemy nową kartę. Bezpieczne, anonimowe połączenia z Internetu na dowolny numer telefonu. 

Pieniądze nie są przechowywane na żadnym koncie, nie ma ryzyka kradzieży środków, kwota do wykorzystania jest przypisana do kodu i bez jego znajomości nikt nie wykorzysta twoich pieniędzy. Pobierz najnowszy darmowy Callbox – bezpieczny komunikator tanich połączeń VoIP i dzwoń tanio i bezpiecznie z Internetu. 

Download Free Callbox po polsku z serwisu Webnology.pl, dzwoń za grosze na dowolny numer telefony prosto z komputera. Przestań się zamartwiać o bezpieczeństwo twoich danych w Internecie, korzystanie z Callbox jest całkowicie anonimowe. Szczegółowe informacje o Callbox 1.01.20.387 PL

Kategoria: Komunikatory internetowe
Rozmiar programu: 1.68 MB

Pobierz plik Callbox 1.01.20.387 PL


Callbox 1.01.20.387 PL »