Stefan

komunikator internetowyStefan to najnowszy komunikator internetowy dla użytkowników serwisu Interia.pl, działa pod systemami Windows XP oraz Vista. Aplikacja oczywiście dostępna do pobrania za darmo w wersji po polsku, Stefan rozpowszechniany jest, jako darmowy komunikator, dostępny do ściągnięcia za darmo. 

Najnowszy Stefan to darmowy komunikator internetowy stworzony przez portal Interia.pl, przeznaczony głównie dla użytkowników tego portalu, program umożliwia komunikację za pośrednictwem Internetu w formie tekstowej bądź z wykorzystaniem technologii przesyłania sygnałów audio/video znanej również, jako VoIP. Wykorzystując mikrofon oraz kamerkę internetową możemy prowadzić całkowicie za darmo rozmowę z innymi użytkownikami komunikatora. Jednak warto zauważyć, że aby prowadzić tego typu rozmowę druga osoba nie musi posiadać zainstalowanego na swoim komputerze komunikatora Stefan. Program umożliwia całkowicie za darmo komunikowanie się z innymi popularnymi w Polsce komunikatorami. 

Z jakimi komunikatorami łączy się darmowy Stefan?

W Polsce najpopularniejsze są dwa rodzime komunikatory oferowane po polsku, z którymi Stefan bez najmniejszych problemów współpracuje. Użytkownicy programu Stefan mają możliwość porozumiewania się z użytkownikami Gadu-Gadu oraz Tlen. Komunikacja z tymi aplikacjami jest możliwa zarówno w formie tekstowej jak i audio/video. 

Co jeszcze oferuje darmowy Stefan po polsku?

Program do ściągnięcia za darmo posiada również inne możliwości oprócz prowadzenia rozmów indywidualnych.  Aplikacja umożliwia prowadzenie konferencji nawet z 20 osobami jednocześnie. Dodatkowo dzięki wbudowanemu Chatowi łatwo i szybko znajdziemy nowych ciekawych rozmówców na interesujące nas tematy. Dodatkowo użytkownik z poziomy aplikacji ma dostęp do gier online, w które może zagrać wraz ze swoimi znajomymi bądź z przypadkowo napotkanym przeciwnikiem. 

Jak wiadomo Stefan to komunikator stworzony przez twórców portalu Interia.pl na potrzeby użytkowników tego portalu, zatem nie może zabraknąć klienta poczty integrującego aplikację z serwisem. Dzięki wbudowanemu modułowi poczty elektronicznej mamy możliwość odbierania oraz wysyłania wiadomości email bez konieczności logowania się na stronie internetowej. 

Jeśli posiadasz konto pocztowe na Interia.pl pobierz i zainstaluj najnowszy darmowy komunikator internetowy, jednak, jeśli nie posiadasz konta, a zainteresował Cię ten program ściągnij i załóż konto pocztowe za darmo. Download Free Stefan po polsku, komunikator internetowy z VoIP dla systemów Windows. Szczegółowe informacje o Stefan

Kategoria: Komunikatory internetowe
Rozmiar programu: 6.34 MB

Pobierz plik Stefan


Stefan »