Psi 0.14 PL

komunikator internetowyNajnowszy Psi to darmowy komunikator internetowy, bardzo popularny, jeden z najczęściej pobieranych komunikatorów na świecie. Pobierz najnowszy komunikator PSI oferowany do pobrania za darmo. Aplikacja działa na praktycznie wszystkich systemach, obsługuje systemy Mac OSX, Linux, oraz oczywiście Windows, między innymi XP oraz Vista. Prosty i przejrzysty interfejs dostępny w wersji po polsku. 

Darmowy komunikator internetowy pracujący na sieci Jabber umożliwia kontaktowanie się z użytkownikami na całym świecie. Nie zależnie od rodzaju komunikatora, z jakiego korzystają nasi znajomi możemy się z nimi kontaktować za pomocą komunikatora PSI za darmo. Po odpowiednim skonfigurowaniu umożliwia połączenie się również z takimi sieciami jak GG, AQQ czy Tlen. 

Twórcy komunikatora PSI oferowanego do pobrania za darmo nie zapomnieli o polskich użytkownikach, interfejs programu jest dostępny w wersji po polsku. Jak już wspomniałem aplikacja obsługuje większość platform systemowych, dzięki czemu użytkownicy innych systemów niż Windows, również mogą się cieszyć darmowym komunikatorem PSI

Na pierwszy rzut oka, interfejs aplikacji wydaje się bardzo ubogi i ponury. Zapewniam was, że to tylko wrażenie. Aplikacja umożliwia dostosowanie wyglądu do swoich własnych preferencji. Zmienić można praktycznie wszystko, począwszy od kolorystyki samej aplikacji, poprzez kolor i krój czcionki, a skończywszy na ikonach. Aplikacje można również łatwo i szybko rozbudowywać za pomocą ogólno dostępnych do pobrania wtyczek zwiększających funkcjonalność komunikatora. 

Jakie funkcje oferuje darmowy komunikator PSI po polsku?

Co prawda, emotikony stały się już standardem w tego typu aplikacjach, jednak nie wszystkie komunikatory obsługują graficzne wyrażanie swoich uczuć i stanów emocjonalnych użytkownika. Darmowy PSI posiada obsługę emotikon, i umożliwia również wgrywanie i rozbudowywanie bazy emotek poprzez nowe paczki oferowane na wielu stronach internetowych.

W obecnych czasach coraz popularniejsza jest forma kontaktu głosowego za pośrednictwem Internetu, komunikator PSI, oprócz tradycyjnego porozumiewania się tekstem oferuje również komunikację głosową z możliwością wykorzystania kamery internetowej. 

Dostępne statusy użytkownika przypominają standardowe statusy z takich komunikatorów jak GG czy Tlen. Aplikacja oferowania do ściągnięcia po polsku umożliwia ustawienie jednego z 6 dostępnych statusów – Dostępny, Chętny do rozmowy, Zaraz wracam, Nieobecny, Nie przeszkadzać, oraz Rozłączony. 

Grupy kontaktowe – darmowy najnowszy PSI dane możliwość grupowania swoich kontaktów na liście, możemy utworzyć dowolna ilość grup o dowolnych nazwach np. Rodzina, Praca, Znajomi i przypisać do nic odpowiednie kontakty. Rozwiązanie takie ułatwia odnajdywanie osób, z którymi chcemy się skontaktować. Szczególnie wtedy, gdy nasza lista kontaktów jest bardzo długa. 

Obsługa wielu kont - darmowy PSI umożliwia obsługę wielu kont jednocześnie, ponieważ aplikacja daje możliwość jednemu użytkownikowi utworzenie kilku profili i zarządzania nimi z jednego komputera. 

Ściągnij najnowszy darmowy Psi – komunikator internetowy i sprawdź czy nie jest przypadkiem lepszy od tego, którego obecnie używasz. Mnie on przekonał do pobrania, z uwagi na fakt, iż osoby, z którymi utrzymuje kontakt korzystają z różnych komunikatorów, a dzięki PSI mogę łatwo i to za pomocą jednego programu rozmawiać ze wszystkimi nie zależnie do tego, z jakiej sieci korzystają. 

Ściągnij spolszczenie aplikacji tutajSzczegółowe informacje o Psi 0.14 PL

Kategoria: Komunikatory internetowe
Rozmiar programu: 16.4 MB

Pobierz plik Psi 0.14 PL


Psi 0.14 PL »