Tlen 6.0.3.77 PL

komunikator internetowyNajnowszy komunikator Tlen dostępny do pobrania za darmo. Pełna współpraca z systemem Windows 2000, XP, Vista, 7. Darmowy komunikator przeznaczony dla posiadaczy kont pocztowych w serwisie tlen.pl Pobierz najnowszy komunikator w wersji po polsku, dostępny również dla systemów Linux oraz Mac OSX. 

Najnowszy komunikator Tlen, to istny kombajn łączący wiele funkcji, w jeden prosty i bardzo przydatny program. Oprócz standardowego komunikatora tekstowego (możliwość integracji z kontem GG i rozmową z użytkownikami Gadu-Gadu) posiada szereg dodatkowych funkcji. Między innymi niezwykle przydatnego klienta pocztowego, za pomocą jednego kliknięcia bez konieczności logowania się do poczty można otworzyć swoją skrzynkę pocztową. Program oczywiście informuje o nowej wiadomości przychodzącej.

Funkcje, jakie oferuje Tlen za darmo:

  • Tlenofon – do jedna z dodatkowych funkcji, jakie oferuje darmowy komunikator po polsku. Dzięki niemu możemy tanio dzwonić w praktycznie każde miejsce na świecie wprost ze swojego komputera.
  • Rozmowy tekstowe, głosowe oraz video – standardowo komunikator służy do porozumiewania się za pomocą tekstu, jednak dzięki rozwojowi techniki możemy całkowicie za darmo prowadzić rozmowy video z innymi użytkownikami Internetu.
  • Szyfrowanie rozmów – zabezpieczenie naszych rozmów, niekiedy poruszamy podczas naszych rozmów bardzo ważne i prywatne sprawy, nie chcielibyśmy by ktoś nieproszony się o nich dowiedział. Dzięki szyfrowaniu mamy pewność, że nikt nie będzie w stanie przechwycić naszej rozmowy, zarówno tekstowej jak i audio/video.
  • Przesyłanie grafiki i plików – dzięki bezpośredniemu połączeniu dwóch komunikatorów można przesyłać grafikę oraz pliki, nawet bardzo dużych rozmiarów, wznawianie połączeń umożliwia przesyłanie plików nawet o pojemności kilku gigabajtów.
  • Darmowe SMSy – wbudowana bramka SMS pozwana na wysyłanie całkowicie za darmo wiadomości SMS wprost z komputera na telefon komórkowy.
  • Obsługa wtyczek i skórek – dzięki zastosowaniu dodatkowych wtyczek łatwo rozbudować darmowy komunikator o dodatkowe funkcje, a dostępna galeria skórek umożliwi dopasowanie wyglądu programu do swoich preferencji. 

Pobierz już teraz, najnowszy darmowy komunikator internetowy umożliwiający integrację i komunikację z siecią gadu-gadu. Dostępny do pobrania za darmo na Webnology.plSzczegółowe informacje o Tlen 6.0.3.77 PL

Kategoria: Komunikatory internetowe
Rozmiar programu: 6.0 MB

Pobierz plik Tlen 6.0.3.77 PL


Tlen 6.0.3.77 PL »