VDownloader

program do pobierania plikówNajnowszy VDownloader to darmowy program służący do pobierania filmów z najpopularniejszych portali publikujących video. Między innymi darmowy VDownloader umożliwia pobieranie filmów z YouTube. Program działa prawidłowo z Windows XP, Vista oraz starszymi systemami z rodziny Windows. Dostępny do pobrania VDownloader jest całkowicie darmowy, korzystanie z niego również jest za darmo. Aplikacja nie oferuje interfejsu po polsku. 

VDownloader to najnowszy program do pobierania filmów video z serwisów internetowych. Program służy do pobrania filmów z takich serwisów jak YouTube, Google Video, Metacafe, MySpace i DailyMotion. Jeśli chcesz pobrać ulubione filmiki na swój komputer skorzystaj z menadżera pobierania, jakim jest darmowy VDownloader oferowany do ściągnięcia. 

W jakim formacie zapisuje darmowy VDownloader pobrane pliki?

Filmy zamieszczane w serwisach mają format FLV, który jest obsługiwany tylko przez nieliczne programy, aplikacja oferowana do ściągnięcia VDownloader pobiera i zapisuje filmy w jednym z kilku formatów obsługiwanych przez program. Do wyboru mamy między innymi: AVI, 3GP, MPEG, VCD, SVCD, DVD i MP3. Tak, MP3 również, ponieważ aplikacja umożliwia pobranie również plików z muzyką zapisując w formacie MP3. 

Dodatkowo VDownloader 1.12 posiada wbudowaną przeglądarkę internetową, dzięki której można np. surfować po YouTube i pobierać filmy i muzykę prosto ze strony. Ważnym atutem, jaki posiada darmowy VDownloader to wbudowana wyszukiwarka. Zamiast chodzić po stronach i szukać filmów wystarczy wpisać to, co nas aktualnie interesuje i od razu pobrać na dysk. 

Czy darmowy VDownloader jest dostępny po polsku?

Niestety, ale firma Enrique Puertas, która zajmuje się dystrybucją aplikacji nie oferuje VDownloader w wersji po polsku, jednak interfejs aplikacji jest na tyle prosty i przejrzysty, a co najważniejsze intuicyjny, że nawet najmniej doświadczeniu użytkownicy bez trudów poradzą sobie z obsługą programu. Pobierz najnowszy VDownloader i pobieraj filmy i muzykę na swój komputer. Download plików z serwisów jest całkowicie za free.Szczegółowe informacje o VDownloader

Kategoria: Pobieranie plików
Rozmiar programu: 6 MB

Pobierz plik VDownloader


VDownloader »