Steam

program do pobierania plikówSteam 3.0 to najnowszy darmowy program działający na zasadzie ogromnego sklepu internetowego. Dzięki Steam mamy możliwość zakupienia i pobrania jednej z wielu dostępnych gier na rynku. Darmowy po polsku Steam dostępny w wersji dla systemów Windows 2000, XP, Vista. Pobierz za darmo Steam i pobieraj nowości prosto na swój komputer.

Steam 3.0 na początku służył do dystrybucji produktów filmy Velve, można było pobrać wersje demo, aktualizacje, dodatki itp. Firma Velve to twórcy takich hitów jak Half-Life czy Counter-Strike. Z czasem zainteresowanie Steam wzrosło na tyle, że producenci innych gier postanowili również udostępniać swoje tytuły poprzez darmowy Steam. Obecnie dostępne są tysiące gier do zakupu on-line i do pobrania bezpośrednio po zakupie. Oprócz możliwości zakupu, mamy również dostęp do ściągnięcia aktualizacji, nowości, dodatków. 

Dzięki wbudowanej przeglądarce internetowej mamy możliwość przeglądania serwisów z grami, czytania recenzji, zapowiedzi. Bogata baza tytułów na wyciągnięcie ręki całkowicie za darmo. Oprócz tego Steam oferuje również możliwość przyłączenia się do społeczności Steam, łatwo znaleźć nowych znajomych, kompanów do rozgrywek sieciowych, czy zaprosić swoich przyjaciół. Zaawansowany mechanizm pozwala sprawdzić, w co aktualnie grają twoi znajomi by móc, np. dołączyć do ich rozgrywki. Dużą zaletą jest fakt, iż darmowy Steam do pobrania na Webnology.pl daje możliwość rozmawiania ze znajomymi za pomocą opcji „Friends” nawet podczas gry. Niewielka aplikacją, jaką jest najnowszy darmowy Steam 3.0 daje tyle możliwości, a co najważniejsze dostępna jest po polsku. Korzystasz z wielu komputerów? Steam umożliwia zalogowanie się z dowolnego komputera do swojego konta, dzięki czemu zawsze masz dostęp do swoich gier i ustawień. 

Co oferuje darmowy Steam?

  • Dostęp do bazy gier z możliwością zakupu i pobrania,
  • Dostęp do aktualizacji, dodatków itp.,
  • Możliwość dołączenia do społeczności,
  • Komunikacja z graczami,
  • Bonusy, gratisy i oferty Premium,

I wiele innych, pobierz i sprawdź sam, skorzystaj z funkcji, jakie daje ci firma Velve całkowicie za darmo. Download Free Steam 3.0 po polsku dla systemów Windows 2000, XP oraz Vista.


Szczegółowe informacje o Steam

Kategoria: Pobieranie plików
Rozmiar programu: 1 MB

Pobierz plik Steam


Steam »