Odkurzacz

program dyskowy i plikowyNajnowszy Odkurzacz to darmowy program służący do czyszczenia dysku ze zbędnych plików. Odkurzacz za darmo do pobrania z Webnology.pl, współpracuje z systemami Windows 98, 2000, Me, XP oraz Vista (po wyłączenia usługi UAC). Najnowszy Odkurzacz 11 do ściągnięcia z naszego serwisu całkowicie za darmo. Pobierz najnowszy odkurzacz po polsku i wyczyść swój dysk ze zbędnych „śmieci”.

Odkurzacz 11 to darmowy program oferowany do ściągnięcia za darmo przez firmę FranmoSoft. Program szybko i skutecznie skanuje twardy dysk w poszukiwaniu zbędnych plików tymczasowych, kopii zapasowych, plików poddanych kwarantannie, oraz plików i folderów otworzonych przez programy szpiegujące lub Trojany i wiele innych plików, którą nie potrzebnie zajmują przestrzeń naszego dysku. 

Dodatkowe funkcje, jakie oferuje darmowy Odkurzacz 11 po polsku:

  • Monitor Czystości Dysku – informuje użytkownika o stopniu zaśmiecenia dysku,
  • Monitor Instalacji Oprogramowania – usuwa wszystkie pozostawione pliki po odinstalowanych programach,
  • Force Delete – umożliwia usunięcie plików, które nie dają się usunąć w tradycyjny sposób.
  • RealTime LatestViruses – wyświetla komunikat o ostatnich wykrytych zagrożeniach w ciągu ostatnich kilku minut. 

 

Najnowszy Odkurzacz do ściągnięcia za darmo, rozpowszechniany na licencji freeware, co oznacza darmowy dla użytku nie komercyjnego. Pełna współpraca z system Windows XP oraz starszymi wersjami. Aby używać Odkurzacza na systemie Vista należy wyłączyć usługę (UAC) „Kontrola Konta Użytkownika”. Download za free Odkurzacz 11 po polsku. 


Szczegółowe informacje o Odkurzacz

Kategoria: Dyskowe i plikowe
Rozmiar programu: 6 MB

Pobierz plik Odkurzacz


Odkurzacz »