SopCast

program do oglądania telewizji i słuchania radiaSopCast to najnowszy darmowy program przeznaczony do nadawania i odbierania strumieni audio/video za pośrednictwem protokołu sop:// w czasie rzeczywistym. Program za darmo dostępny do pobrania dla systemów Windows 98/2000/Me/XP oraz Vista. SopCast po polsku daje możliwość całkowicie za darmo nadawania własnego programu telewizyjnego bez konieczności posiadania potężnych serwerów i ogromnych przepustowości łączy. 

Dzięki wykorzystaniu technologii zapożyczonej z P2P (Peer-to-Peer) - Streaming Direct Broadcast System można stworzyć własną telewizję i nadawać kanały innym użytkownikom społeczności. Stworzenie własnego kanału internetowego jest bardzo proste i nie wymaga posiadania żadnych dodatkowych sprzętów, dzięki wykorzystaniu SopCast, który jest darmowy i całkowicie po polsku mamy możliwość prosto z naszego komputera uruchomić kanał telewizji internetowej.

SopCast oferuje bardzo przyjazny interfejs po polsku, przypominający nieco standardowy komunikator internetowy. Daje możliwość ustawienia ilości dopuszczalnych widzów jednocześnie, pozwala na nadawanie wielu strumieni jednocześnie. Dodatkowo oferuje statystyki oglądalności i zainteresowania naszym kanałem. Dzięki funkcji zapętlenia, mamy możliwość ustawienia listy strumieni, które nadawane będę, jako ciągły materiał telewizyjny. 

Pobierz darmowy najnowszy SopCast, stwórz własną telewizję internetową całkowicie za darmo. Download pliku SopCast jest całkowicie za Free, korzystanie z niego również jest możliwe za darmo. Program rozpowszechniany na licencji freeware, darmowy dla użytkowników niekomercyjnych.Szczegółowe informacje o SopCast

Kategoria: Telewizja i radio
Rozmiar programu: 5.03 MB

Pobierz plik SopCast


SopCast »