Microsoft PowerPoint 2010

pakiet biurowyNajnowszy PowerPoint 2010 to narzędzie wchodzące w skład pakietu biurowego Microsoft Office 2010. Program dostępny do pobrania za darmo w wersji Beta dla celów testowych. Co prawda oficjalna wersja nie pojawiła się jeszcze na runku, ale Microsoft postanowił udostępnić do ściągnięcia za darmo, i korzystanie z niego, jako darmowy program do końca października 2010 roku. Wersja dostępna za darmo nie oferuje interfejsu po polsku. Oczywiście pełna współpraca z Windows XP, Vista oraz 7. 

Microsoft PowerPoint 2010 to niezastąpione narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju prezentacji, pokazów slajdów na przykład podczas konferencji, szkolenia lub na zebraniach. Microsoft PowerPoint 2010 to najlepsze rozwiązanie w tej dziedzinie dostępne do pobrania za darmo i całkowicie legalnie. PowerPoint 2010 można pobrać bezpośrednio ze strony Microsoftu po uprzedniej rejestracji, która również jest za darmo. Po dokonaniu rejestracji otrzymamy klucz licencyjny, który uprawnia do korzystania z aplikacji przez darmowy okres do 21 października 2010 roku. Pobierz i przetestuj możliwości Microsoft PowerPoint 2010 za darmo. 

Najnowszy PowerPoint 2010 oferuje nowe funkcje, szeroki wybór gotowych szablonów, oraz nowoczesne i efektowne przejścia między slajdami. Nowy interfejs, który w darmowej wersji nie jest oferowany po polsku oferuje łatwą i intuicyjną obsługę programu podczas pracy. 

Obejrzyj zwiastun pokazujący możliwości, jakie posiada najnowszy PowerPoint 2010 za darmo.


PowerPoint 2010 do pobrania posiada kilka nowych i ciekawych funkcji, między innymi nowszy i rozbudowany edytor grafiki i video, który pozwala na obróbkę obiektu podczas wstawiania do prezentacji. Dodawanie animacji, przejść między slajdami oraz grafiki SmartArt jest jeszcze prostsze i szybsze niż w poprzednich wersjach. Darmowy PowerPoint 2010 oferuje jeszcze łatwiejsze zarządzanie plikami prezentacji, jak również podglądu w trybie Backstage. 

Microsoft PowerPoint 2010 umożliwia pracę grupową, nad jednym projektem może pracować nawet kilka osób, łatwo można zamieniać się plikami, aktualizować projekt czy przekazywać swoje zmiany w projekcie innym osobą pracującym nad prezentacją. 

Najnowszy Microsoft PowerPoint 2010 dzięki swojej prostocie i przejrzystości pozwoli szybko i sprawnie wykonać projekt zaoszczędzając przy tym zarówno czas jak i pieniądze. Program PowerPoint 2010 dostępny do pobrania za darmo. Download Free PowerPoint 2010 bezpośrednio ze strony Microsoftu. Kliknij na link poniżej i pobierz darmowy PowerPoint 2010.Szczegółowe informacje o Microsoft PowerPoint 2010

Kategoria: Pakiety biurowe

Pobierz plik Microsoft PowerPoint 2010


Microsoft PowerPoint 2010 »