Google Chrome

przeglądarka internetowaPojawił się najnowszy produkt ze stajni Google, Darmowy Google Chrome oznaczony cyfrą 4.0 to kolejna edycja dynamicznie rozwijającej się przeglądarki internetowej. Darmowy Google Chrome 4.0 do pobrania po polsku na Webnology.pl. Dedykowany dla systemów Windows XP, Vista, 7, działa również ze starszymi wersjami systemu Windows. Pobierz najnowszy Google Chrome 4.0. 

Twórcom zależało, by praca aplikacji była jeszcze szybsza i jeszcze bardziej wydajna niż poprzednia wersja. Według Google np. obsługa JavaScriptu jest o 150% szybsza od pierwszej wersji, a o 25% od swojego poprzednika. Oprócz zmian, jakie wprowadzono w interfejs przeglądarki wprowadzony wiele modyfikacji oraz poprawek w samym działaniu programu. Między innymi najnowszy Google Chrome do pobrania ma poprawioną obsługę video, dzięki czemu można zamieszczać i odtwarzać filmy na stronie internetowej bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek. Darmowy Chrome 4.0 posiada teraz udoskonalony pasek adresu i wyszukiwania Omnibox. 

Wprowadzono również kilka modyfikacji w samym wyglądzie i sposobie obsługi Google Chrome 4.0. Zmodyfikowano tryb Tab Page – najczęściej odwiedzanych przez nas stron. Można dowolnie zmieniać kolejność miniatur na stronie startowej. Dodatkowo, jako gadżet dodano możliwość zmiany wyglądu aplikacji, gdy znudzi się już nam interfejs, jaki oferuje najnowszy Google Chrome możemy pobrać i zainstalować nowe skórki dostępne w narzędziach Google: https://tools.google.com/chrome/intl/en/themes/index.html

Główne zmiany, jakie oferuje najnowszy Google Chrome 4.0 po polsku:

  • Poprawiona obsługa HTML5 – zwłaszcza obsługa formatów video na stronach internetowych.
  • Synchronizacja bookmarków - pracując na wielu komputerach np. w domu i w pracy często potrzebujemy używać tych samych strony, zakładek itp. Dzięki synchronizacji wystarczy założyć konto Google a zakładki będą dostępne z każdego komputera po zalogowaniu się do konta. 
  • Modyfikacja Tab Page – zmiany w „szybka karta”, czyli zestaw najczęściej odwiedzanych witryn w postaci miniaturek. Możliwość zmiany kolejności, usuwana zbędnych lub niechcianych, możliwość przejścia z widoku miniatur do listy adresów. 
  • Tryb Incognito – w pamięci komputera nie zostaną zapisane żadne dane pozostawiające ślady po tej sesji. 

 

Najnowszy Google Chrome 4.0 do pobrania w wersji Beta. Wersja Beta oznacza, że nie jest ona całkowicie stabilna i została udostępniona użytkownikom w ramach testów. Jeśli zauważysz jakiś błąd możesz napisać o nim na forum użytkowników. Ważne by pamiętać, że jak każda wersja Beta nie jest zalecana do użytku w pracy oraz z poważnymi dokumentami. W razie pojawienia się błędu istnieje możliwość utraty niezapisanych danych. Pobierz i przetestuj za darmo Google Chrome 4.0.Szczegółowe informacje o Google Chrome

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Rozmiar programu: 19.52 MB

Pobierz plik Google Chrome


Google Chrome »