Opera 10.10 Build 1893 PL

przeglądarka internetowaNajnowsza Opera to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych, dostępna do pobrania za darmo. Opera to darmowy program spełniający więcej funkcji, niż tylko wyświetlanie stron internetowych. Posiada wbudowanego klienta poczty elektronicznej, grup dyskusyjnych oraz czata. Nowa wersja dostępna do pobrania posiada nowy odświeżony interfejs również po polsku. Najnowsza Opera 10, udostępniona do pobrania za darmo oferuje szereg nowych funkcji i możliwości. Pobierz za darmo Opera 10, najnowszy program firmy Opera Software ASA oferowany, jako darmowy dla użytku domowego oraz firm, Wersja dostępna do pobrania zapewnia prawidłowe działanie w systemie Windows 98, 2000, Me, XP, Vista oraz Windows 7. Dostępne są również wersje na systemy Mac OS, Linux, FreeBSD oraz Solaris. 

Twórcy darmowej przeglądarki, jaką jest Opera 10 stawiają (po za funkcjonalnością) na wydajność i stabilność pracy, i są tego efekty, ponieważ najnowsza Opera uruchamia się i działa płynnie już na tak wysłużonych komputerach jak: procesor 486 i 8MB RAM. Gwarantuje to płynną i stabilną pracę na każdym komputerze. 

Bezpieczeństwo za darmo z Opera 10:

Surfując po Internecie mamy pewność bezpieczeństwa, ponieważ Opera, jako jedna z wielu dostępnych przeglądarek na rynku może się pochwalić brakiem jakichkolwiek luk związanych z bezpieczeństwem podczas połączenia z Internetem. Według organizacji czuwającej nad bezpieczeństwem sieci Internet – CERT Polska jest uznana, jako najbezpieczniejsza przeglądarka internetowa.  Opera chroni Cię od chwili instalacji na każdym kroku. Co jest bardzo dużą zaletą i zachęca do pobrania tego programu za darmo. Pozwala wyłączyć / zablokować wyskakujące, wielokrotnie denerwujące okienka, daje możliwość zablokowania ciasteczek z podejrzanych stron. Wbudowany klient poczty elektronicznej sprawdza każdą wiadomość chroniąc cię przed wirusami rozprzestrzeniającymi się tą drogą. Opera blokuje działania programów, które próbują się wkraść na twój komputer. 

Główne zalety, jakie posiada najnowsza Opera 10:

  • Otwiera strony na kartach – ogólnie jest to już standard, otwieranie nowych stron na kartach zamiast w nowych oknach, znacznie oszczędza to zasoby komputera i ułatwia organizację pracy. 
  • Zapamiętuje wszystkie otwarte strony – bardzo duża zaleta, posiadasz otwartych wiele stron, i musisz wyłączyć Operę, przy ponownym uruchomieniu aplikacji nie będziesz musiał wszystkich stron otwierać na nowo. Opera dzięki mechanizmowi sekcji zapamiętuje wszystkie ostatnio otwarte strony i ładuje je przy ponownym uruchomieniu okna przeglądarki. 
  • Obsługuje gesty myszy – gesty myszy to zaprogramowane celowe ruchy myszą, które zastępują podstawowe czynności, jakie jak: wstecz, dalej, przewiń, zminimalizuj, pełen ekran, nowa karta, zamknij kartę i wiele więcej. 
  • Posiada wbudowaną wyszukiwarkę – dzięki wbudowanemu mechanizmowi wyszukiwania łatwo i szybko możemy znaleźć w Internecie interesujące nas dane, bądź informację. Opera jednak nie narzuca nam, z jakiej wyszukiwarki mamy korzystać. Możemy dowolnie ustawić sobie np. Google, Yahoo, Interia itp. 
  • Rozumie mowę – jako jedyna przeglądarka oferuję taką opcję, możliwość sterowania aplikacją za pomocą komend głosowych. Możesz przeglądać strony korzystając z anglojęzycznych komend takich jak: „Opera next link” , „Opera back” ,  lub na przykład bardzo ciekawa opcja „Opera sapek” powodująca odczytanie na głos treści strony. Moduł głosowy dostępny w wersji do pobrania wyłącznie w języku angielskim, obecnie aplikacja nie czyta po polsku. 
  • Klient poczty Opera Mail – Opera Mail działa na zasadzie bazy danych, maile nie są przechowywane w folderach, stosowane są filtry ułatwiające zarządzanie wiadomościami. 
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa – jak już wspomniałem Opera dostępna do ściągnięcia jest najbezpieczniejszą przeglądarką internetową, brak jakichkolwiek luk, oraz dodatkowe moduły zdające o bezpieczeństwo zapewniają nam komfort podczas surfowania po sieci. 

 

Pobierz najnowszy produkt firmy Opera Software ASA całkowicie za darmo. Download Opera Free Web preview z Webnology.pl Uważana za najbezpieczniejszą przeglądarkę internetową. Szczegółowe informacje o Opera 10.10 Build 1893 PL

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Rozmiar programu: 11.11 MB

Pobierz plik Opera 10.10 Build 1893 PL


Opera 10.10 Build 1893 PL »