Allplayer

odtwarzacz videoPobierz najnowszy darmowy ALLPlayer po polsku - download free

Program ALLPlayer to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych dostępny do pobrania za free z internetu. Jest on na licencji freeware co oznacza, że możemy używać allplayer free. Najnowsza wersja ALLplayer 3.5 jest całkowicie po polsku - download za free. Program oprócz tego, że bardzo dobrze odtwarza filmy i kodeki allplayer działają bezproblemowo, to allplayer sam potrafi ściągnąć i wyświetlić napisy automatycznie. Napisy do filmów ALL Player ściąga automatycznie przez program Napi-Projekt  i OPENSubtitiles. Darmowy ALLPLayer działa bezproblemowo pod Windows Vista i Windows XP.  Pobierz Allplayer aby się przekonać, czy otworzy Twoje multimedia pobrane przez rapidshare.

AVI  Doctor - dodatek do allplayer za free

Dzieki dodatkowi o nazwie AVI Doctor, który jest za darmo i działa pod Vista, nasz AllPlayer będzie miał możliwość odczytu nieściągnietych jeszcze filmów czy muzyki przez torrent. Dzięki temu rozwiązaniu możemy sprawdzić czy pobrane multimedia przez download mają wysoką jakość.  Dodatkowo warto zainteresowac się opcją ALLToAvi, która pozwala na konwersje różnych formatów filmów do formatu allplayer divx czy xvid. Program dodatkowo ma konwerter, który pozwala zmienić format, zintegrować napisy do filmów w Allplayer. Pobierz Allplayera za darmo po polsku aby się o tym przekonać. Kodeki Allplayer bez problemu poradzą sobie z każdym filmem pod Vista.

Czytanie napisów w ALLplayer 3

Dzięki integracji ALLplayer z IVONA czy Expressivo (download free), ALLPlayer w najnowszej wersji po polsku może nam czytać napisy do filmów. Jeśli nie lubisz czytać napisów to ta opcja jest przygotowana specjalnie dla Ciebie. Dzięki czemu może ALLplayer będzie twoim  najlepszym program do oglądania filmów. Allplayer download free już teraz!

Portal Webnology.pl oferuje do ściągnięcia bezpłatne i zgodne z prawem oprogramowanie, jakie potrzebujesz w sieci. Naszym głównym zadaniem jest fakt dozwolonego prawnie ściągania instalek bez konieczności naruszania prawa autorskiego. Mamy zamiar pokazać opinii publicznej, że działania takie jak pirackie ściąganie gier zabezpieczonych ustawą o prawach autorskich jest niebezpieczne pod względem prawnym. Serwis Webnology.pl przez zdania wielbicieli Internetu jest dobrze odbierany nie tylko w społeczności Internetu - nasza maksyma jest następującej treści: Webnology.pl - tylko legalne oprogramowanie. Staramy się przedstawiać rzetelnie każdą aplikację - argumentem są długie rcenzje usytuowane przy każdej aplikacji. W dodatku każda opinia posiada logo, zrzuty ekranowe, ale co najważniejsze - guzik pobierania programu. Co więcej Strona Webnology.pl pozwala na pozostawienie własnej opinii na temat danej aplikacji. Co więcej portal Webnology.pl poszukuje osób chętnych do współpracy. Jeżeli gry i programy komputerowe to Twoje całe życie - zapraszamy do próby podjęcia współpracy. Chcesz redagować sekcję dotyczącą np. aplikacji na komórkę - zapraszamy - napisz maila do portalu Webnology.pl - koniecznie napisz do nas. Doceniamy młodych, obdarzonych wyobraźnią ludzi.


Szczegółowe informacje o Allplayer

Kategoria: Odtwarzacze video
Rozmiar programu: 10.74 MB

Pobierz plik Allplayer


Allplayer »