Office Word 2010

edytor tekstuNajnowszy Microsoft Word 2010 to profesjonalny i nowoczesny edytor tekstu, który wchodzi w skład najpopularniejszego pakietu biurowego – Microsoft Office 2010. Koncern z Redmond postanowił udostępnić najnowszy Word 2010 do pobrania za darmo. Dedykowany dla systemów Windows XP, Vista oraz Windows 7 idealnie nadaje się, jako narzędzie do pracy zarówno w domu jak i firmie. Dostępny do ściągnięcia jak darmowy na stronie Microsoftu po bezpłatnej rejestracji. 

Główne cechy, jakie posiada najnowszy Word 2010:

Microsoft Word 2010 oprócz nowego interfejsu, który niestety w wersji, jako darmowy nie jest dostępny po polsku oferuje szereg udogodnień oraz nowych funkcji ułatwiających pracę z edytorem tekstu. Wersja do pobrania umożliwia rozbudowane formatowanie akapitów, rozdziałów, spisów treści, dodano takie funkcje jak przypisy i komentarze. Rozbudowano i ulepszono obsługę plików multimedialnych, sprawdzanie pisowni oraz słownik wyrazów bliskoznacznych. Pozwala na korzystanie z szablonów dokumentów, co znacznie ułatwia tworzenie równego rodzaju dokumentów. 

Jakie zmiany wprowadzono w najnowszy Microsoft Word 2010?

W stosunku do swojego poprzednika Word 2007 aplikacja posiada wiele zmian i nowości, łatwiejszą edycję obrazów, lepsze i dokładniejsze formatowanie tekstu, możliwość wykorzystania czcionek OpenType. Poza tym, ulepszono wyszukiwanie w dużych dokumentach, co było uciążliwe w poprzedniej wersji. Microsoft Word 2010 do porania oferuje całkowitą nowość, jaką jest możliwość pracy grupowej przez sieć lokalną bądź Internet oraz śledzenie wprowadzonych zmian. 

Czy najnowszy Microsoft Word 2010 dostępny jest po polsku?

Wersja udostępniona do pobrania, jako darmowy Word 2010 niestety nie oferuje interfejsu po polsku, jednak jest dostępna polska wersja tego produktu. Microsoft postanowił pokazać możliwości, jakie daje najnowszy Microsoft Word 2010 przez zakupem pełnej licencjonowanej wersji również po polsku. 

Jak długo działać będzie Microsoft Word 2010 jako darmowy?

Wersja dostępna do pobrania oferuje w pełni funkcjonalny darmowy edytor tekstu na określony czas, jednak nie jest to liczące w dniach od instalacji, jak to bywa na ogół w wersjach udostępnianych do testu za darmo. Microsoft Word 2010 jest darmowy do 31.10.2010r. Do tego dnia należy wykupić klucz licencyjny, aby móc dalej legalnie korzystać z oprogramowania. 

Pobierz Microsoft Word 2010 za darmo na stronie Microsoftu, należy dokonać bezpłatnej rejestracji, aby móc korzystać z funkcji, jakie oferuje najnowszy Microsoft Word 2010 za Free. Download już teraz i ciesz się możliwością korzystania z tak profesjonalnego programu, jakim jest Microsoft Word 2010. Szczegółowe informacje o Office Word 2010

Kategoria: Edytory tekstu
Rozmiar programu: 684.48 MB

Pobierz plik Office Word 2010


Office Word 2010 »