Daemon Tools

program do emulowania płyt CD/DVDDarmowy Daemon Tools Lite 4.30.3 PL (po polsku) pod Viste.

Daemon Tools jest programem, które jest przeznaczony do domowego użytku, a dzięki któremu możemy emulować napędy optyczne CD, DVD w naszym systemie operacyjnym ( np. pod Vistą ). Dzięki najnowszemu Demon Tools (również po polsku) możemy spokojnie emulować do 4 napędów optycznych jednocześnie. Darmowy program Deamon Tools Lite pozwala na zarządzanie naszymi obrazami płyt, które możemy dowolnie ładować oraz wyładowywać do/z poszczególnych napędów wirtualnych, które są emulowane przez Demon'a. Są kwestie sportne w sprawie polskiej wersji Deamon Toll'a ponieważ jedni twierdzą, że nie istnieje, a inni, że istnieje Daemon Tools PL. Nie mniej jednak Demon Tools (wyróżniamy wersje potocznie nazywane Free, Lite, Pro) po polsku byłby dobrym wstępem do zwiekszenia liczby zainteresowanych tym programem w naszym kraju. Program Demon Tool bardzo dobrze sobie radzi pod Vistą i chciałbym też powiedzieć, że nie istnieje specjalna wersja Daemon Tool's Vista czy też wersji przeznaczonej pod Vistę. Można twierdzić, że ludzie szukają Demona Toll Vista ponieważ ich dotychczasowa wersja, bardzo często przestarzała wersja Deamon Tool'a nie radzi sobie z nowym systemem, aczkolwiek osobiście nie spotkaliśmy się z jakimikolwiek problemami. Zachęcamy do ściągania najnowszego, darmowego Deamon Tools po polsku (czyli Demon Toll PL, jeśli istnieje takowy). Daemon Tools PL (jeśli istnieje polska wersja) jest też do pobrania na oficjanlej stronie producenta.

Redakcja Webnology.pl oferuje do ściągnięcia bezpłatne i zgodne z prawem multimedia, których szukasz w sieci. Naszym priorytetowym celem jest zjawisko legalnego pobierania programów bez konieczności naruszania prawa autorskiego. Mamy zamiar uświadomić społeczeństwu, że czynności takie jak zabronione pobieranie gier zabezpieczonych licencją jest niebezpieczne. Serwis Webnology.pl przez opinie użytkowników internetu jest należycie postrzegany nie tylko w społeczności Internetu - zdanie którym się kierujemy jest następującej treści: Webnology.pl - tylko legalne oprogramowanie. Mamy w zamiarze zobrazować bardzo dobrze każdą aplikację - argumentem są rozbudowane opinie zlokalizowane przy każdej instalce. Na dodatek każdy opis posiada logo, galerię screenów, ale co najważniejsze - button POBIERZ dla aplikacji. W dodatku Redakcja Webnology.pl pozwala na pozostawienie własnej opinii na temat konkretnej instalki. W dodatku serwis Webnology.pl szuka ludzi lubiących pracę przy komputerze. Jeśli wszelkiego rodzaju aplikacje internetowe to Twoje całe życie - zachęcamy do podjęcia współpracy. Chcesz wspierać sekcję dotyczącą np. programów na telefon komórkowy - gorąco zachęcamy - prześlij maila do portalu Webnology.pl - przekonaj się, że warto. Wspieramy młodych, logicznie myślących stażystów.


Szczegółowe informacje o Daemon Tools

Kategoria: Obrazy płyt CD/DVD i emulowanie Tagi: daemon, deamon, demoa, dvd, emulacja, emulator, emulowanie, program, tools, vista, wirtualny dysk, cd
Rozmiar programu: 7 MB

Pobierz plik Daemon Tools


Daemon Tools »