Zobacz galerię zdjęć »

avast! Professional

program antywirusowyAvast - najlepszy darmowy program antywirusowy po polsku

Program antywirusowy Avast w wersji 4.8 Home został udostępniony przez firmę ALWIL Software. Avast do pobrania za darmo dla celów niekomercyjnych to jeden z najwydajniejszych i kompleksowych rozwiązań antywirusowych dla domu. Program antywirusowy Avast chroni Twój system przed infekcjami wirusów, trojanów, spyware. Pobierz Avast z download webnology.pl i przekonaj się o jego skuteczności

Avast w rankingu programów antywirusowych, bywa różnie oceniany. W teście przeprowadzonym przez idg, nie uzyskał pochlebnych opinii. Zarzucano mu słabą wydajność. Jednak w opinii użytkowników na forach internetowych wiele osób chwali go za bardzo dobrą ochronę poczty email, czy szybkie aktualizacje. Avast na tle jako darmowy program antywirusowy wyróżnia się tym, że nie ma reklam.

Skaner Avast ochroni Twój system przed infekcjami wirusów, trojanów, spyware. Zawiera bardzo dobry skaner antywirusowy poczty email. Najnowszy Avast w wersji Home jest darmowy dla celów niekomercyjnych - czyli użytku domowego. Posiada bardzo dobre tłumaczenie - interfejs Avast po polsku jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Aktualizacje są automatyczne lub można je ustawić poprzez akcję ściągnij avast aktualizacje. Avast do pobrania jest w pełnych pakietach w wersjach Avast! Home, Avast! Professional, oraz dla wersji Small Business Server (microsoft) i avast na Linux (przykładowo jako skaner poczty smtp / pop3). Ściągnij Avast również z webnology.pl przez free download.

Najważnieszą cechą jaką ma najnowszy program Avast jest wysoka skuteczność ochrony przeciw wirusami, obsługa skompresowanych plikówpotrafi przeprowadzić skanowanie archiwum rar czy zip. Bez najmniejszego problemu potrafi się zintegrować z programami pocztowymi takimi jak The Bat, Outlook, aby przeprowadzić skanowanie poczty email przeciwko wirusom. Wbudowane mechanizmy przez programistów produktu Avast, pozwalają na to, że program antywirusowy Avast ma bezpośredni dostęp do pamięci fizycznej systemu operacyjne. Skanowanie antywirusowe pamięci odbywa się w tle i nie wpływa na obciążenie komputera. Najnowszy Awast po polsku w testach Webnology wykazał się stabilnym działaniem pod windows xp oraz windows vista.

Jak zainstalować darmowy program Antywirusowy Avast?

Dlaczego Avast to najlepszy darmowy program antywirusowy?

Program antywirusowy avast otrzymał szereg nagród i certyfikatów potwierdzających jakość działania programu. Informuje o tym strona producenta avast Wiele szanowanych instytucji uznało rozwiązanie Avast za wiodące w dziedzinie ochrony antywirusowej. Polski antywirus avast otrzymał nagrodę Virus Bulletin VB100 Awards , która jest przyznawana przez Virus Bulletine Magazine, dla programów które sa wstanie wykryć wszysktie możliwe wirusy in-the-wild, bez fałszywych alarmów i z zachowaniem pełnej szybkości działania systemu. Jest to jeden ze standardów, które zostało uznane przy porównywaniu oprogramowania antywirusowego dla domu i dla firm. Program Avast otrzymał certyfikat ICSA Labs, który gwarantuje, że zakupiony program jest w pełni przystosowany do zastosowań przemysłowych. Oznacza to, że z powodzeniem możemy używać oprogramowania Avast w naszej firmie i w pełni zapewni on nam ochronę antywirusową. Kolejny certyfikat West Coast Labs Checkmark. Każdy posiadający go produkt został przebadany pod względem jakości i stabilności pracy.


Szczegółowe informacje o avast! Professional

Kategoria: Programy antywirusowe
Rozmiar programu: 40.82 MB

Pobierz plik avast! Professional


avast! Professional »