Adobe Photoshop CS4 PL

program do tworzenia i edycji grafiki rastrowejDarmowy Adobe Photoshop CS4, CS3 po polsku pod Vistę

Bardzo rozbudowany program graficzny do tworzenia, edycji, obróbki grafiki rastrowej, który pochodzi ze stajni Adobe Systems. Najnowszy Adobe Photoshop też jest darmowy, ale na licencji Trial, która przewiduje określoną liczbę dni, przez które możemy używać programu w całej okazałości, ze wszystkimi dostępnymi funkcjami. Nie dość, że Photoshop jest darmowy to jeszcze jest po polsku. Wersja ta potocznie jest określana mianem Adobe Photoshop PL. Adobe Photoshop PL Free, bo tak nazywana jest potocznie wersja Trial programu po polsku jest dostępna do pobrania na stronie producenta za darmo. Aktualnie najnowszy Photoshop jest oznakowany jako Adobe Photoshop CS3, CS4. W przypadku problemów z Photoshopem PL pod Vistę, poleca się sciągniecie Photoshop'a PL Free CS3, CS4, który jest w pełni kompatybilny z Vistą, a przynajmniej jest znacznie mniej zgłaszanych przez użytkowników problemów. Zapraszamy do pobrania darmowego Photoshopa po polsku.  

WWW Webnology.pl oferuje do ściągnięcia bezpłatne i zgodne z prawem programy i gry, jakie Ci są potrzebne w Internecie. Naszym priorytetowym celem jest zjawisko zgodnego z prawem zasysania programów bez konieczności naruszania prawa autorskiego. Pragniemy uświadomić opinii publicznej, że czynności takie jak zabronione pobieranie gier objętych ustawą o prawach autorskich jest karalne. Serwis Webnology.pl przez głosy internautów jest należycie odbierany nie tylko w Internecie - nasza maksyma brzmi następująco: Webnology.pl - tylko legalne oprogramowanie. Próbujemy recenzować rzetelnie każdą grę i każdy program - dowodem są długie opinie usytuowane przy każdym programie i każdej grze. Prócz tego każda opinia zawiera logo, galerię programu, ale co bardzo ważne - możliwość pobrania aplikacji. Na dodatek Strona Webnology.pl oferuje możliwość wpisania opinii na temat konkretnej instalki. W dodatku portal Webnology.pl poszukuje młodych i ambitnych ludzi. Jeśli wszelkiego rodzaju aplikacje komputerowe to Twoje hobby - zachęcamy do podjęcia kontaktu. Masz zamiar prowadzić sekcję dotyczącą np. programów komputerowych - gorąco zachęcamy - prześlij maila do redakcji Webnology.pl - zapraszamy. Popieramy młodych, pomysłowych pretendentów.

Program jest znany i uwielbiany przez ogromną liczbe osób na całym świecie. Generalnie program ten należy do kanonu, którego znają osoby nie powiązane nawet ze światem grafiki komputerowej. Program od lat jest rozwijany i udoskonalany z uwzględnieniem potrzeb użytkowników. Program cały czas jest rozbudowywany pod względem funkcjonalności i ergonomi co czyni go czołowym programe graficznym.


Szczegółowe informacje o Adobe Photoshop CS4 PL

Kategoria: Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Rozmiar programu: 815 MB

Pobierz plik Adobe Photoshop CS4 PL


Adobe Photoshop CS4 PL »