Google Chrome 2

przeglądarka internetowaPrzeglądarka Google Chrome 2.0 do pobrania za darmo po polsku

Google Chrome to najnowszy produkt firmy Google. Została napisana w oparciu o rozwiązania open source (oparta na aplikacjach WebKit i Mozilla). Google stara się dzięki tej aplikacji podbić rynek przeglądarek internetowych. Google Chrome jest udostępniony za darmo do pobrania po polsku i jest uważany w testach za jedną z najszybszych przeglądarek. Pierwsza jej premiera odbyła się 2 Września 2008 i już wtedy pojawiły się pierwsze relacje z jej użytkowania. W czasie testów odkryto i wprowadzono mnóstwo poprawek i aktualizacji Chrome. Aktualizacje (google chrome update) przyczyniły się do powstania wersji 2.0. Chrome 2.0 jest również do ściągnięcia za darmo po polsku. Przeglądarka w testach SunSpider JavaScript Benchmark osiągnąła pierwszą pozycję pod względem działania silnika Javascript. Pobierz już teraz Google Chrome przez (download google chrome) i sprawdź jak szybko działają aplikacje oparte o javascript (większośc serwisów w internecie). Silnik JS jest oparty o JIT - V8 Javascript. Jest on jednak trochę wolniejszy niż TraceMonkey, czy SpiderMonkey używanym testowo w Mozilla Firefox. Przeglądarka google chrome do pobrania przeszła test Acid2, a w Acid3 osiągnęła wynik 99-100% z Linktest failed.

Przeglądarka Google Chrome działa bez problemu pod Windows Vista i Windows XP. Google planuje udostępnić chrome do pobrania na systemy Mac Os czy Linux i to już w drugiej dekadzie 2009 roku. Ciekawe czy powstanie google chrome na telefon (Zobacz: Chrome na komórkę)

Google Chrome - interfejs, dodatki, screeny, skiny, wtyczki

Przeglądarka Google Chrome ma bardzo intuicyjny interfejs. Posiada jedno główne uniwersalne pole, które spełnia wszystkie funkcje związane z przeglądaniem stron www. Podstawowe funkcje przeglądania, uzupełniania formularzy, otwierania stron w nowych kartach zostały udoskonalone. Każda karta z otwartą stroną w google chrome jest otwierana wielowątkowo przez inny silnik - dzięki temu zawieszenie się czy błąd jednej z kart nie powoduje problemów z funkcjonowaniem innych kart. Karty w Google chrome po polsku można organizować w pełni według własnego życzenia. Google Chrome dba o prywatność przeglądania stron (m.in tryb incognito). Używając Google Chrome możesz czuć się absolutnie bezpieczny. Każda zawirusowana witryna jest sprawdzana. Webnology szczególnie poleca manager pobierania plików dostępny jako toolbar w oknie przeglądania (na dole strony). Dzięki Google Chrome przeglądanie stron www jest szybsze i prostsze. Pobierz Google Chrome.

W Google Chrome 2.0 możesz zachować prywatność przeglądania, a to wszystko dzięki trybowi incognito. Używając przeglądarki Google Chrome 2.0 możesz być pewien że twój komputer jest bezpieczny, przeglądarka Chrome zawiera zabezpieczenia które ostrzegają nas przez wejściem na zagrożoną witrynę. Google Chrome 2.0 posiada funkcje dzięki której skopiujesz hasła i wszystkie zakładki z dotychczas korzystnej przeglądarki. Menadżer pobierania w Google Chrome już nie będzie ci przeszkadzał w pracy. Google Chrome 2.0  posiada pasek pobierania na dole okna przeglądania. W przeglądarce Google Chrome 2.0 wszystko jest prostsze i szybsze.

Ciekawe dodatki google chrome są już do pobrania w sieci. Wszystkie wtyczki (banner killer chrome) itp działają bezproblemowo i dobrze spełniają swoje zadanie. W internecie niedługo zaroi się serwisów oferujących skiny (skins) do google chrome. Być może google niedługo pozwoli użytkownikom na autoryzowane dodatki. Ciekawe czy powstanie firebug na chrome.


Szczegółowe informacje o Google Chrome 2

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Rozmiar programu: -

Pobierz plik Google Chrome 2


Google Chrome 2 »