Zobacz galerię zdjęć »

Spolszczenie do Grand Theft Auto 4 PL

gra akcji i walkiGrand Theft Auto IV, to kolejna gra z bardzo popularnej serii Grand Theft Auto, która jest produkowana przez studio Rockstar Games, znane z innych hitów, choćby gry Max Payne. W GTA IV wcielamy się w postać Niko Bellica, serbskiego żołnierza, który za namową swojego kolegi Romana przyjeżdża do USA. Roman, który miał być bogatym i szczęśliwym człowiekiem, okazuje się być zadłużonym bankrutem. W grze realizujemy szereg różnorakich misji. Zdobywamy pieniądze, doświadczenie. Gra oferuje nam wiele rozrywek, począwszy od zabaw w barach, a skończywszy na trwających kilkanaście minut, gangowych strzelaninach. Z naszymi zleceniodawcami możemy kontaktować się zarówno osobiście, jak i mobilnie. Twórcy gry w dość ciekawy sposób wyposażyli naszego bohatera w telefon komórkowy, więc dalekie podróże będą zbędne. Podobnie jak w poprzednich częściach gry, czekają na nas różnorakie stacje radiowe. Gra posiada także opcję multiplayer, w której znajdziemy kilkanaście trybów gry. Będą to klasyczne sieciowe deathmatch`e, teamowe rozgrywki oraz wiele innych trybów, między innymi wyścigi samochodowe.

Wielu z nas brakuje w grze polskiego języka, którego brak niejednokrotnie przeszkadza w prowadzeniu rozgrywki, wykonywaniu misji czy też zrozumieniu przesłania gry. Dzięki spolszczeniu do GTA 4 uzyskamy polski interfejs gry oraz polskie napisy dialogów. Pobierz za darmo spolszczenie do GTA 4. GTA 4 po polsku, pl do pobrania za darmo.

Redakcja serwisu zachęca do skorzystania z oprogramowania oraz pozostawiania swojej opinii korzystając ze znajdującego się pod galerią formularza Opinii Użytkowników. Pobierz po polsku Grand Theft Auto IV i rozpocznij rozgrywkę już teraz.


Szczegółowe informacje o Spolszczenie do Grand Theft Auto 4 PL

Kategoria: Akcji, walki
Rozmiar programu: brak danych

Pobierz plik Spolszczenie do Grand Theft Auto 4 PL


Spolszczenie do Grand Theft Auto 4 PL »