Gra w Ciemno ONLINE

gra logicznaJuż od dłuższego czasu można zauważyć, że coraz częściej powstają gry inspirowane teleturniejami rozrywkowymi prezentowanymi w telewizji. I tak też się stało, że teleturniej "Gra w ciemno" doczekał się swojego odpowiednika w postaci gry internetowej dostępnej przez internet za pomocą przeglądarek internetowych

Gra posiada ciekawy interfejs oraz przyjemną szatę graficzną, co sprawia, że już na samym początku przygód z grą wzbudza ona ogromne zainteresowanie. Zasady gry są oparte o te znane z teleturnieju telewizyjnego, a nasz rola polega na wcieleniu się w gracza. Każdy fan teleturnieju na pewno nie obejdzie się smakiem, jeśli chodzi o tę internetową grę online i grzechem byłoby ją zignorować. Często można zauważyć w internecie, że gra jest także poszukiwana przez dzieci.

W serwisie webnology.pl ta aplikacja multimedialna o nazwie "Gra w ciemno PL" jest udostępniona do grania, zagrania w polskiej wersji językowej za darmo. Zagraj już teraz w darmową grę "Gra w ciemno Online PL", również dla dzieci.

UWAGA: Aktualnie informacje zawarte w tym opisie są nieaktualne. Brak źródła gry "Gra w Ciemno" opartej na teleturnieju. Na obecną chwilę strona prowadzi do gry online, która ma tą samą nazwę, która jest w wersji online oraz po polsku, aczkolwiek nie jest inspirowana teleturniejem telewizyjnym.


Szczegółowe informacje o Gra w Ciemno ONLINE

Kategoria: Logiczne
Rozmiar programu: brak

Pobierz plik Gra w Ciemno ONLINE


Gra w Ciemno ONLINE »