Testy

program do nauki jazdyDarmowe testy na prawo jazdy kategorii B

Jesteś kursantem? Ukończyłeś kurs nauki na prawo jazdy kategorii B i przygotowujesz się na teoretyczny egzamin prawa jazdy? Prawdopodobnie poszukujesz pytania i odpowiedzi do egzaminu teoretycznego. Grupa33 oraz Grupa Image udostępniają program w Internecie testy na prawo jazdy online oraz zestawy pytań jako program do pobrania, które okażą Cię niezwykle przydatne. Pobierz program testy na prawo jazdy w program download Webnology.pl. Jest ona do ściągnięcia za darmo.

Firma Grupa 33 udostępnia darmową wersję trial. Program zawiera pełną bazę pytań i odpowiedzi - taką jakich możemy się spodziewać na teoretycznym egzaminie. Program przygotowuje również odpowiednie zestawy pytań, dzięki którym możesz sprawdzić swoją wiedzę, dzięki losowo wybieranym pytaniom, punktowaniu i odliczanym czasie, możesz sprawdzić się jak na rzeczywistym egzaminie. Program jest do pobrania w wersji trial, aby działała pełna wersja należy zarejestrować się przez program i wysłać odpowiedni sms. Redakcja sprawdziła działanie programu pod systemem Windows Vista i XP i nie stwierdziła problemów. Program dla każdego kursanta jest łatwy i intuicyjny w obsłudze i z powodzeniem może być zalecany jako program do nauki na prawo jazdy. Pobierz testy na prawo jazdy

Testy na prawo jazdy online

Testy na prawo jazdy możemy również przeprowadzać przez program online. Jeśli szukasz testów online, sprawdź swoją wiedzę na prawojazdy.edu.pl. Jest to internetowa wersja zestawów pytań na prawo jazdy przygotowana przez Grupa Image.


Szczegółowe informacje o Testy

Kategoria: Nauka jazdy
Rozmiar programu: 2.55 MB

Pobierz plik Testy


Testy »