Zobacz galerię zdjęć »

7-zip

program do archiwizowania danychPobierz darmowy program do kompresji ZIP i innych formatów pod Vista i XP po polsku! Do ściągniecia 7-zip pl (download free 7zip)

Pobierz 7-zip, bo  to darmowy po polsku program do kompresji plików (kompresja plików, inaczej kompresowanie plików). Najnowszy 7-zip charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem kompresji plików w nowym formacie 7z z wykorzystaniem techniki kompresji LZMA. 7zip po polsku jest całkowicie do pobrania za darmo (download free 7-zip ze strony producenta). 7-zip do ściągnięcia, jako program może bez problemu utworzyć (kompresja plików) archiwum 7z, zip, gzip, bzip2 i tar. 7-zip do pobrania, może tylko otworzyć archiwa o formatach: arj, cab, chm, cpio, deb, dmg, hfs, iso, lzh, lzma, msi, nsis, rar, rpm, udf, wim, xar oraz z. Instalka 7-zip (7-zip download vista free) dostarcza wspaniałe algorytmy kompresowania. Do kompresji plików 7zip  używa mocnego algorytmu szyfrowania AES-256. Darmowy 7-zip po polsku jest kompatybliny z binarnymi plikami samorozpakowujacymi się. Bez problemu integruje się z konsolą windows'a, w dodatku oferuje bogaty interfejs 7-zip file manager. 7-zip pod vistę jest dostępny w 74 pakietach językowych, w tym do wybrania 7-zip po polsku. Jego skuteczność w formatach zip, gzip jest około 2-10 procent lepsza w porównianiu do PKZip czy WinZip. 7-zip download pl jest rozpowszechniany na licencji open source, co oznacza, że jego kod źródłowy jest ogólnie dostępny. Rozpowszechniany jest na licencji GNU LGPL z powiązaniem licencji unRaR. 7-zip działa bez problemu pod Windows Vista i Windows XP i łatwo integruje się z explorerem windows. Istnieje również wersja na linux (7-zip linux)


Dodatkowe informacje o programie 7-ZIP

7-Zip jest to darmowa aplikacja, która cieszy się naprawdę bardzo dużą popularnością. Służy on oczywiście do kompresji plików który obsługuje naprawdę wiele formatów, w tym własny format 7z.


7-Zip charakteryzuje się tym, że najwyższy stopień konwersji oferuje przy przy plikach własnego formatu, jakim jest 7z. Oprócz tego oczywiście program obsługuje naprawdę wiele innych formatów plików, takie jak między innymi ZIP, RAR, CAB, ARJ, GZIP, TAR, BZIP2, RPM, CPIO oraz DEB.

Autorzy programu zapewniają także, że program umożliwia jednocześnie od dwóch do dziesięciu procent wyższą kompresję w popularnych formatach ZIP oraz GZIP, aniżeli w formatach takich jak PKZip oraz WinZip.

Rzecz jasna nie są to wszystkie funkcjonalności programu, który oferuje także możliwość na przykład tworzenia archiwum SFX dla formatu 7z, które się samo rozpakowuje. Możliwa jest również integracja za pomocą menu kontekstowego z Eksploratorem Windows. Program posiada także własny manager plików, a nawet umożliwia szyfrowanie dla formatu 7z za pomocą algorytmu AES – 256. W programie 7-Zip możliwa jest także obsługa za pomocą linii komend, co również dla wielu użytkowników jest naprawdę sporym atutem.

Aby korzystać z polskojęzycznej wersji programu 7-Zip wystarczy jedynie wejść w menu Tools – Options, gdzie konieczne jest wybranie zakładki Languages, skąd oczywiście trzeba wybrać język polski, co natychmiast zmieni język programu dla użytkownika.


Licencja:       Freeware
Producent:    Igor Pavlov
System:        Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:      około 1 MB


Serwis Webnology.pl oferuje do ściągnięcia darmowe i legalne programy i gry, których szukasz w Internecie. Naszym priorytetowym zadaniem jest zjawisko dozwolonego prawnie ściągania programów bez konieczności łamania prawa autorskiego. Mamy zamiar uświadomić użytkownikom Internetu, że działania typu pirackie pobieranie plików chronionch prawem autorskim jest złodziejstwem. Portal Webnology.pl przez opinie użytkowników internetu jest pozytywnie odbierany nie tylko w społeczności Internetu - nasza maksyma to: Webnology.pl - tylko legalne oprogramowanie. Chcemy zobrazować pieczołowicie każdą aplikację - dowodem są rozbudowane rcenzje zlokalizowane przy każdej instalce. Co więcej każda opinia zawiera logo, galerię rpogramu, ale co najważniejsze - możliwość pobrania programu. Co więcej Serwis Webnology.pl pozwala komentować w kwestii konkretnej instalki. Ponadto strona Webnology.pl poszukuje młodych i ambitnych ludzi. Jeśli komputer to sposób w jaki się realizujesz - zachęcamy do próby podjęcia kontaktu. Chcesz redagować sekcję dotyczącą np. aplikacji internetowych - gorąco zachęcamy - prześlij maila do portalu Webnology.pl - przekonaj się, że warto. Popieramy młodych, oryginalnych pretendentów.
Szczegółowe informacje o 7-zip

Kategoria: Archiwizowanie danych
Rozmiar programu: 0.9 MB

Pobierz plik 7-zip


7-zip »