Zobacz galerię zdjęć »

Skype

komunikator internetowyNajnowszy, darmowy Skype po polsku!

Skype to największy komunikator na świecie. Program skype umożliwia prowadzenie rozmów głosowych, rozmów wideo oraz przesyłanie wiadomości tekstowych. Rozmowy pomiędzy użytkownikami są na skype za darmo. Skype umożliwia nam wykonywanie połączeń telefonicznych poprzez telefonię skype voip na telefony stacjonarne i komórkowe. Po wykonaniu doładowania konta skype można bez najmniejszego problemu prowadzić rozmowy z naszymi znajomymi na telefony komórkowe. Najnowszy skype do pobrania jest całkowicie za darmo (free download) i umożliwia nam szereg innych funkcji.

Download skype w najnowszej wersji zawiera pełny pakiet językowy – skype po polsku.  Skype to doskonały darmowy program do wykonywania połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe. Można zyskać dużą oszczędność przy rozmowach międzynarodowych w stosunku do zwykłych sieci komórkowych. Dzwonienie przez skype jest bardzo proste. Wystarczy na karcie rozmowa telefoniczna w programie skype wprowadzić numer telefonu na skype i nacisnąć zielony przycisk dzwoń. Płatność za rozmowy przebiega na dwa sposoby. Rozliczenia dokonywane są w modelu pre-paid oraz post-paid. Pobierz skype i uzyskaj własny numer telefonu internetowego. To doskonałe rozwiązanie kiedy masz wielu znajomych lub współpracowników, którzy nie używają skype po polsku. Na numer internetowy skype można dzwonić z dowolnego telefonu komórkowego lub stacjonarnego. Instalacja skype numeru jest bardzo prosta, a numer internetowy skype działa w ponad 20 krajach. Współpraca skype z każdym systemem przebiega bezproblemowo. Skype Vista, Skype Linux, Skype Mobile oraz Skype XP to słowa, które mogą stać obok siebie bez niepożądanych problemów.

Poczta głosowa skype to proste rozwiązanie, które pozwoli Ci nie przegapić żadnej rozmowy. Nieodebrane rozmowy są wysyłane do poczty głosowej i po zalogowaniu na konto skype, możesz odsłuchać nowe wiadomości. Skype SMS – czy to możliwe? Tak! Wybierz najszybszy download skype i ściągnij skype załóż nowe konto i zacznij wysyłać do swoich znajomych wiadomości tekstowe sms. Zamiast pisać powoli na klawiaturze telefonu – uwolnij prędkość przesyłania wiadomości do znajomych poprzez klawiaturę komputera. Koszt sms w skype jest mniejszy niż w przypadku operatorów naziemnych bo wg. aktualnego cennika stawki skype sms można wysłać za ok. 10gr z VAT. Własna nazwa użytkownika Skype. Pobierz najnowszy skype poprzez download na ich stronie i załóż całkowicie za darmo (free) konto. Nazwa użytkownika może przybrać dowolną postać, jednak popularność jaką ma komunikator, powoduje że znaczna większość nazw jest zajęta. Konto skype obsługuje wiele statusów – podobnie jak gadu gadu. Skype do pobrania daje nam wiele możliwości wyboru naszego stanu od dostępnego, zaraz  wracam, nie przeszkadzać przez niewidoczny, przekazywanie rozmów skype aż do niedostępny.

Skype obsługuje pełne listy kontaktów. Możemy w łatwy sposób dodawać i zarządzać znajomymi – zarówno tymi, którzy korzystają tylko przez telefon internetowy „skejp”, jak i zwykłe numery telefonów. Komunikator zyskuje ogromną popularność. Download skype w 2008 roku sięgnął milionów odsłon. Wiele osób tak polubiło swój komunikator, że zdrabniają jego nazwy. Na ulicy słychać jak młodzież mówi, „będziesz dziś na skejpie?” czy „skajp pomaga nam w graniu”. Zjawisko i popularność sprawia, że każdy najnowszy skype do pobrania po polsku jest odbierany z ogromnymi emocjami.

Lista kontaktów w skype jest w łatwy sposób zarządzana. Możemy układać znajomych w grupy. Użyteczność programu została pobrana z Windows Vista. Wiele funkcji przebiega w sposób freakowy jak Vista, skype dąży po prostu do doskonałości. Dobrze integruje się z pakietem Microsoft Office. Można w łatwy zaimportować listę kontaktów Outlook do skype.

Konferencje na skype. Program umożliwia przeprowadzanie grupowych konferencji i wideokonferencji całkowicie za darmo (free). Skype bez problemu wykrywa każdy webcam, zarówno pod Windows XP, Vista i Windows Beta. Bezpłatne rozmowy konferencyjne to wspaniała oszczędność czasu. Możesz przeprowadzać rozmowy biznesowe z paroma osobami na raz zamiast z każdą osobno. Pobierz najnowszy skype i przekonaj się do dobrodziejstwa wideokonferencji, skype do pobrania posiada tą funkcjonalność za darmo (za free) i jest w pełni po polsku!

Zdarza się czasem, że Windows Vista nie wykrywa mikrofonu. Wówczas skype pozwala na porozmawianie przez zwykłą rozmowę tekstową. Nie odbiega ona niczym w funkcjonalności w porównaniu z innymi komunikatorami. Skype obsługuje emotikony podobnie jak inne komunikatory. Z różnych stron w Internecie można pobrać (download emoticons) zestawy ikon, lub inne dodatki do pobrania na skype.

Dodatkowe możliwości skype. Zamiast dawać znajomemu link dokumentu na skype do pobrania, lepiej użyć możliwość przesyłania plików. Na przykład przesyłanie zdjęć przez skype jest bardzo łatwe.

Kompatybilność skype z innymi systemami.

Skype 4.0 bez problemu działa pod systemami z rodziny Windows – Vista czy XP. Już teraz pobierz skype 4.0 dla Windows i przekonaj się o doskonałej jakości dźwięku czy obrazu z Twojego webcam. Program jest do pobrania również w wersji na inne systemy. Download na stronie skype com, pozwala na pobranie programu skype 2.0 dla Linux. Paru moich znajomych zapaleńców z pod znaku pingwina, chwali sobie współpracę skype z Linux. Mikrofon Linux i skype to sprawa bezproblemowa.

Jesteś zwolennikiem produktów Apple? Nie ma problemu! Korzystaj ze swojego ulubionego skype nadal. Skype beta dla MAC OSx  w wersji 2.8 jest do pobrania już teraz ze strony skype com. Obsługuje on wszystkie funkcje, znane z w wersji dla Windows i Linux.

Skype na telefon komórkowy

Download skype com umożliwia również pobranie programu w wersji działającej pod Windows Mobile czy Symbian w różnych wersjach np. s60. Możesz przesłać program poprzez usb czy bluetooth. Łączenie się przez skype na telefon komórkowy działa na podobnej zasadzie. Nasz telefon po prostu staję się bramką Voip (skype gateway) i możemy rozmawiać poprzez Wifi, bądź GPRS. Wszystkie wersje są do pobrania za darmo po polsku!

Korzystanie z wersji programu przeznaczonej dla urządzeń mobilnych jest szczególnie ważne dla osób, które korzystają z pełnych funkcji Skype doładowując konto internetowe. Wykorzystując telefon może być mobilnym, a jednocześnie dzwonić na cały świat ponosząc znacznie niższe koszta za telefonowanie. Wersja mobilne odbiegają trochę od wyglądu programu tego znanego z systemów Windows czy Linux, aczkolwiek producent dba o rozwój na bieżąco programu. Wygląd skype na urzadzeniach mobile jest też uzależniony od możliwości oraz parametrów danego np. telefonu, ponieważ ekarny urządzeń są różnych wielkości, posiadają różne głębie kolorów. Oprócz tego sama architektura danego systemu ma pewnien wpływ na interfejs użytkownika programu. Program odkad tylko pojawił się w wersji mobile stał się odrazu popularny, dokładnie tak samo zresztą jak z wersją przeznaczoną na komputery PC. Zachęcamy do licznych testów oprogramowania oraz wyrażania swoich opini na temat programu w serwisie Webnology.pl korzystając z zamieszczonego poniżej formularzu Opinii Uzytkowników.


Szczegółowe informacje o Skype

Kategoria: Komunikatory internetowe Tagi: komunikator głosowy, program, rozmowy przez internet, skajp, skape, skejp, skipe, skype, vista, komunikator
Rozmiar programu: 22,4 MB

Pobierz plik Skype


Skype »