Microsoft Photo Editor 3.01

program do tworzenia i edycji grafiki rastrowejDarmowy Microsoft Photo Editor 3.01 do pobrania

Program ten jest aplikacją graficzną, u podstaw której jest silnik programu HALO Desktop Imager. Program Microsoft Photo Editor 3.01 (download free) jest znany już z innych programów Microsoftu, a mianowicie chodzi tutaj o pakiety Office 97, 2000, XP. Ogólnie program Microsoft Photo Edytor (do pobrania darmowy) służy do obróbki zdjęć fotograficznych,rysunków, obrazków, grafiki komputerowej. Atutami darmowego programu Microsoft Photo Editor 3.01 (pobierz za darmo) jest możliwość pobierania obrazu bezpośrednio ze skanera komputerowego, czy też kamerki internetowej. Najnowszy, darmowy program Microsoft Photo Edytor 3.01 posiada wiele ciekawych efektów specjalnych, które pozwalają ożywic obrazek podczas obróbki i wykonać ciekawe artystyczne projekty graficzne. Photo Editor 3.01(pobierz za free) jest do pobrania za darmo w serwisie Webnology.pl. Pobierz Photo Editor i przekonaj się sam o jego możliwościach.

Darmowy Microsoft Photo Editor 3.01 po polsku

Edytor niestety nie jest dostepny w naszym oczystym języku, a co za tym idzie nie istnieje wersja PL programu Microsoft Photo Editor 3.01(ściągnij za darmo). Microsoft jeszcze nie wypuścił polskiej wersji edytora i narazie pozostaje nam tylko mieć nadzieję na to, że nastepna wersja darmowego programy Microsoft Photo Editor (do ściągnięcia za darmo) będzie po polsku (pl). Oprócz tego sprawdzlaiśmy czy istnieje spolszczenie do Microsoft Photo Editor 3.01 (do ściągnięcia za free), aczkolwiek nie udało nam się znaleźć. Spolszczenie byłoby dobre o tyle, że nie musielibyśmy reinstalować programu Photo Editor (download free) by mieć po polsku, wersję PL, tylko zwykle spolszczenia doinstalowywuje się do programu.

Podsumowanie Microsoft Photo Editor 3.01

Na zakończenie podsumowując najnowszy program Microsoft Photo Editor 3.01 (darmowy do pobrania) jest programem darmowym co jest dużym atutem dla nas użytkowników, którzy niekoniecznie chcą płacić grube pieniądze za coś co tak naprawdę nie wykorzystamy w stu procentach. Darmowy Microsoft Photo Edytor(darmowy do ściągnięcia) posiada bardzo ładnie rozplanowany interfejs użytkownika, dzięki czemu zyskuje dodatkowe uznanie wśród użytkowników. Free Microsoft Photo Editor po polsku? Niestety pozostaje nam tylko czekać, aż Microsoft puści albo spolszczenie Microsoft Photo Editor 3.01(download free) albo instalkę programu z wbudowanym polskim językiem dla interfejsu Microsoft Photo Edytor 3.01. To jest duży minus programu, aczkolwiek program Photo Editor i tak cieszy się szerokim uznaniem. Najnowszy, darmowy program Microsoft Photo Editor jest do pobrania za darmo w serwisie Webnology.pl. Zachęcamy... pobierz Microsoft Photo Editor 3.01 za free i wyraź swoją opinię o programie. Download free Microsoft Photo Edytor za darmo i zobacz jakie możliwości ma to stosunkowo niewielkie narzędzie do obróbki grafiki.


Szczegółowe informacje o Microsoft Photo Editor 3.01

Kategoria: Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Rozmiar programu: 825 kB

Pobierz plik Microsoft Photo Editor 3.01


Microsoft Photo Editor 3.01 »