Zobacz galerię zdjęć »

Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3

gra sportowaDeluxe Ski Jump – informacje ogólne na temat gry.

Deluxe Ski Jump – to seria prawdopodobnie najbardziej popularnych i najlepszych gier o tematyce sportowej a dokładniej o skokach narciarskich - jest to swoisty symulator skoków narciarskich. Wersja udostępniana przez portal najnowszych technologii internetowych Webnology.pl dostępna jest na licencji freeware, co oznacza, że można ją pobrać całkowicie za darmo. Premiera programu odbyła się w 1999 roku, a jego producentem jest Jussi Koskela z Finlandii. Gra Deluxe Ski Jump wielokrotnie została uznawana za najlepszy symulator skoków narciarskich. Nie jest to przypadek – w grze niesłychanie wiernie odwzorowano fizykę lotu, a także cała mechanika działa bez zarzutu. Dodatkowym elementem są niewielkie wymagania sprzętowe, które tylko powiększają grono fanów gry Deluxe Ski Jump.

Wersje gry Deluxe Ski Jump.

Pierwsza wersja obecnie najlepszego symulatora skoków narciarskich wydana została pod nazwą Deluxe Ski Jump i była strzałem w dziesiątkę. Mimo bardzo ubogiej grafiki zyskała sobie spore grono zagorzałych fanów, ponieważ już w tej wersji fizyka lotu, wiatr i skocznie były dobrze dopracowane. Następcą tej wersji jest Deluxe Ski Jump 2. Wersja ta, która de facto jest dostępna do pobrania za darmo w wersji testowej, wniosła znaczne ulepszenia w stosunku do poprzedniej. Poprawiono kilka drobnych błędów w mechanice gry, ale co najważniejsze dodano 16 nowych skoczni osadzonych w wiernie odwzorowanym krajobrazie. Niestety oprawa muzyczna gry w wersji Deluxe Ski Jump i Deluxe Ski Jump 2 nie zwala z nóg, jednakże fani uznają skromny aranż za pozytywny aspekt gry. Aktualnie najnowsza wersja, Deluxe Ski Jump 3, została wydana pod koniec 2004 roku. Wersja ta niesie ze sobą ogromne zmiany. Grafika 3D zasługuje na znaczną pochwałę! Serwis Webnology.pl testował najnowszą wersję skoków narciarskich Deluxe Ski Jump 3 i wszyscy jesteśmy zgodni – to gra warta polecenia! Ponadto wymagania sprzętowe, mimo trójwymiarowej grafice, pozostały nadal niewielkie. Miłośnicy poprzednich wersji gry patrzą na Deluxe Ski Jump 3 nieco z przymrużeniem oka. Minusem jest mniejsza liczba skoczni, jednakże wg nas grafika i niesłychana grywalność rekompensują braki „programowe”. Najnowsza wersja Deluxe Ski Jump 3 pozytywnie zaskakuje nową mechaniką i wiernie odwzorowaną fizyką lotu.

Skocznie w Deluxe Ski Jump 3  - pełna wersja gry już dostępna.

Najnowsza wersja DSJ3 umożliwia nam skoki na szesnastu skoczniach HS, gdzie przedział wysokościowy waha się w przedziale 107 do 281 metrów. Z najwyższych skoczni możemy oddawać skoki nawet na odległość 300 metrów. Nowa wersja przyniosła także szerokie możliwości edycji skoczni, pogody i zawodników. Możemy współzawodniczyć ze skoczkami sterowanymi przez komputer lub grać w trybie online. Istnieje możliwość startowania w Pucharze Świata indywidualnym lub drużynowym. Ponadto częstym zjawiskiem jest bicie rekordów skoczni. Jeśli zostanie pobity rekord skoczni, możemy zapisać wynik na oficjalnej stronie producenta gry Deluxe Ski Jump i oznajmić nasz rekord całemu światu. Na stronie głównej znajduje się baza najlepszych wyników (najlepsze skoki, rekordy skoczni), które bez problemu możemy pobierać i porównywać z naszymi – bez wątpienia jest to element motywujący do wypracowywania jeszcze lepszej techniki naszych skoków.

Deluxe Ski Jump 3 – modyfikacje w zakresie grafiki i muzyki.

Najnowsza wersja skoków narciarskich Deluxe Ski Jump 3 jest znacznie wzbogacona jeśli chodzi o grafikę. Co prawda prawdziwi fani skoków narciarskich, mam tutaj na myśli zwolenników pierwszej wersji gry, mają pewne wątpliwości jeśli chodzi o mechanikę gry. Jednakże nie da się ukryć – nowe grafika 3D w Deluxe Ski Jump 3 jest przyjemna dla oka i wrażenia płynące z gry są pozytywne. Reakcja Webnology.pl zdecydowanie popiera nową szatę graficzną gry Deluxe Ski Jump3, jednakże zdajemy sobie w pełni sprawę, że nie o grafikę tutaj chodzi. Jeśli chodzi o muzykę, to DSJ 3 nie zaskakuje – jest skromnie i spokojnie, jednakże naszym zdaniem jest to atut gry – nie jesteśmy dekoncentrowani pobocznymi dźwiękami podczas skoku.

Własny, unikalny skoczek w DSJ 3? Oczywiście!

Ciekawym aspektem w najnowszej wersji DSJ3 jest możliwość zmiany stroju, koloru nart, grafiki kasku – gracze mogą tworzyć własne kombinezony i kostiumy dla skoczków. Można nawet pokusić się o reklamę Red-Bull-a niczym Adam Małysz. Niestety brak jest możliwości edycji kształtu twarzy skocza, co nie przeszkadza w stworzeniu nieprzeciętnego i unikalnego wyglądu skoczka narciarskiego. Ponadto mamy możliwość wyboru koloru rękawic, gogli, wiązań narciarskich. Plusem jest także zmienny tryb dopasowania czułości myszki.

Opis gry online w trybie multiplayer – pełna wersja. Skacz z ludźmi z całego świata!

Deluxe Ski Jump 3 – najnowsza wersja skoków na nartach, jest dostępna do pobrania za darmo – całkowicie za free. Jeśli jednak chcemy korzystać z takich przywilejów jak skocznie z całego świata, rozgrywka multilplayer, czy korzystanie z dobrodziejstw oficjalnej strony producenta, musimy zaopatrzyć się w klucz licencyjny – kod do DSJ 3, który zostaje nam przydzielony po zakupieniu oryginalne, pełnej wersji. Jeśli chodzi o koszt, to nie jest on wysoki – 8,5 Euro + VAT. Webnology.pl zdecydowanie popiera legalne oprogramowanie – jesteśmy przekonani, że prawdziwy fan gry Deluxe Ski Jump nie będzie się długo zastanawiał nad zakupem – zalecamy rezygnację z pirackich wersji i szukania cracków i wszelkiego rodzajów seriali do Deluxe Ski Jump. Udostępniamy Wam wersję testową – pobierzcie za darmo i przekonajcie się jaka to niesamowita gra. Przy zakupie oryginalnej, pełnej wersji DSJ dostajemy klucz do gry multiplayer gratis. Gwarantujemy świetną zabawę – dział testowy Webnology.pl wykupił pełną wersję i testował ją przez dwa tygodnie. Prawdopodobnie najlepszym sposobem na dobrą zabawę są skoki międzynarodowe. Co prawda po miesiącu musimy zapłacić kolejne 8,5 Euro, lecz „gra jest warta świeczki”. Polecamy!

Deluxe Ski Jump dla Windows Vista.

Najnowsza wersja gry, gdzie skaczemy na nartach jest w pełni kompatybilna z systemam Windows Vista i nie stwarza problemów podczas instalacji i samej gry. Czasami jednak zdarza się, że niektórym użytkownikom wyskakuje bliżej nieokreślony błąd. Prawdopodobnie jest to związane z tym, że to aplikacja 16-bitowa. Na taki problem redakcja Webnology.pl poleca emulator programów 16-bit DosBox. DosBox należy skonfigurować według poniższego kodu:
fullscreen=true
output=overlay
scaler=normal2x
core=dynamic
cycles=100000
cycleup=2000
cycledown=2000

Błędne nazwy gry Deluxe Ski Jump.

Serwis Webnology.pl zwraca szcególną uwagę na niepoprawną pisownię tytułu gry Deluxe Ski Jump. Bardzo często można spotkać w Internecie nazwy typu: Deluxe Sky Jump, Delux Sky Jump, Deluxe Ski Jumping, De lux Sky Jump, Deluxe Sky Jumping itp. Pragniemy w pewnym stopniu wyedukować nieświadomą popełnianego błędu część społeczeństwa - poprawna pisownia to Deluxe Ski Jump.

Wykaz skoczni w grze DSJ.

Norwegia HS-138
Finlandia HS-218
Czechy HS-192
Japonia HS-248
Włochy HS-146
Rosja HS-223
Słowacja HS-180
Austria HS-197
Kanada HS-107
Polska HS-269
Szwajcaria HS-157
Szwecja HS-121
Niemcy HS-261
USA HS-171
Francja HS-235
Słowenia HS-281
Estonia HS-185
Ruminia HS-228
Dania HS-93
Ukraina HS-203
Belgia HS-126
Wielka Brytania HS-85
Kazachstan HS-164
Bułgaria HS-258
Korea HS-174
Holandia HS-100
Hiszpania HS-242
Australia HS-149
Chiny HS-252
Białuruś HS-214
Węgry HS-117
Chorwacja HS-278

Strona Webnology.pl pozwala pobierać darmowe i legalne multimedia, których szukasz w Internecie. Naszym priorytetowym celem jest zjawisko zgodnego z prawem ściągania aplikacji bez konieczności naruszania prawa autorskiego. Mamy zamiar pokazać społeczeństwu, że czynności typu niezgodne z prawem pobieranie plików objętych ustawą o prawach autorskich jest karalne. Portal Webnology.pl przez głosy maniaków internetowych jest korzystnie odbierany nie tylko w świecie internetowym - hasło przewodnie serwisu brzmi następująco: Webnology.pl - tylko legalne oprogramowanie. Chcemy przedstawiać sumiennie każdą instalkę - argumentem są długie opisy zlokalizowane przy każdej instalce. W dodatku każda recenzja zawiera logotyp firmy producenta, galerię obrazów, ale co najistotniejsze - button POBIERZ dla aplikacji. Dodatkowo www Webnology.pl oferuje możliwość pozostawienia komentarza w kwestii danej aplikacji. W dodatku www Webnology.pl szuka ludzi lubiących pracę przy komputerze. Jeśli gry i programy komputerowe to sposób w jaki się realizujesz - zapraszamy do podjęcia współpracy. Chcesz prowadzić sekcję dotyczącą np. gier komputerowych - gorąco zachęcamy - wyślij maila do redakcji Webnology.pl - realizuj się kreatywnie. Doceniamy młodych, oryginalnych aspirantów.


Szczegółowe informacje o Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3

Kategoria: Sportowe
Rozmiar programu: 3.7 MB

Pobierz plik Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3


Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 »