Zobacz galerię zdjęć »

Cywilizacja IV - Civilization 4

gra strategicznaPrawdopodobnie najlepsza gra strategiczna Cywilizacja IV - Civilization 4 teraz dostępna także dla Windows Vista i Windows XP do pobrania za darmo- free download. Sid Meier's Civilization to klasyka gier strategicznych na komputery PC. w czwartym wydaniu Cywilizacji Sid Meier i Firaxis Games proponują nam całkowicie nowe typy rozgrywki, nowe sposoby na rozwój imperium jak również szeroko pojęte narzędzia do rozwoju naszej cywilizacji. Civilization IV to również nowa grafika 3D, przyjazna dla ucha oprawa dźwiękowa a także rozbudowana możliwość gry wieloosobowej multiplayer. Ponadto należy dodać, że opcja Civilization IV download umożliwia pobranie wersji testowej - gra Civilization IV w postaci demo. Webnology.pl stawia tylko na legalne oprogramowanie, dlatego dostępna w serwisie gra Civilization 4 to wersja testowa. W jednym zdaniu można powiedzieć, że gra Cywilizacja IV to bieg osią czasu od wczesnych lat przed naszą erą do myśliwców naddźwiękowych i eksploracji kosmosu. Nie każdemu pasuje jednak tak szeroka tematyka i przedział czasu, w jakim dzieje się akcja gry Civilization. To jednak pozostawiamy bez komentarza. Gra Cywilizacja IV do pobrania za darmo w wersji testowej niesie ze sobą następujące ulepszenia w stosunku do swoich poprzednich wersji - Civilization I, Civilization II i Civilization III:

- sama rozgrywka odbywa się w sposób bardziej ergonomiczny, ciekawy i akcja toczy się znacznie szybciej,

- usprawniono ergonomię gry - poprawiono interfejs i przystosowano dla graczy, którzy nie mieli styczności z poprzednimi wersjami Cywilizacji,

- rozwinięto w znaczny sposób tzw. drzewo technologiczne - nowe odkrycia, technologie i wynalazki można kształtować w bardziej elastyczny sposób,

- dodano wiele nowych elementów gry takich jak narody, budynki, miasta itp.,

- rozgrywka multiplayer w grze Cywilizacja IV odbywa się poprzez Internet, sieć LAN, email - wszystko w trybie turowym,

- od teraz można grać w sojuszach - gra drużynowa - współdzielenie jednostek, efektów cudów i terytoriów,

- znacznie lepsze rendery miast, jednostek i terenów - poprawiona grafika,

- edytor map - teraz możesz tworzyć nowe mapy do Civilization IV,

- teraz można wybrać dwóch przywódców dla jednego narodu - każdy z nich wyróżnia się innymi, unikatowymi cechami,

- nowe religie - jest ich aż siedem - determinują one rozwój technologiczny, wynalazki i cuda,

- możliwość wprowadzanie tzw. specjalistów dla konkretnych dziedzin nauki - skutkuje to dużym bonusem punktowym,

- prawie sto motywów filmowych przerywających grę w najważniejszych momentach - Webnology.pl poleca oglądanie och w całości - charakteryzują się dobrą animacją i ciekawą treścią.


Reasumując Civilization 4 gra godna polecenia i co najważniejsze do pobrania także dla Windows Vista i za darmo - free download.

Portal Webnology.pl udostępnia darmowe i legalne oprogramowanie, najbardziej poszukiwane w Internecie. Naszym priorytetowym życzeniem jest zjawisko dozwolonego prawnie pobierania aplikacji bez konieczności naruszania prawa autorskiego. Mamy zamiar pokazać użytkownikom Internetu, że czynności takie jak niezgodne z prawem ściąganie programów objętych licencją jest niebezpieczne. Webnology.pl ze względu na opinie maniaków internetowych jest dobrze postrzegany nie tylko w świecie internetowym - hasło przewodnie serwisu to: Webnology.pl - tylko legalne oprogramowanie. Mamy w zamiarze zobrazować starannie każdą grę i każdy program - argumentem są rozbudowane opinie zlokalizowane przy każdej aplikacji. W dodatku każda recenzja zawiera logo producenta, galerię programu, ale co bardzo ważne - guzik pobierania aplikacji. Prócz tego Redakcja Webnology.pl udostępnia możliwość komentowania w kwestii danej instalki. Ponadto serwis Webnology.pl poszukuje osób chętnych do współpracy. Jeśli gry i programy komputerowe to Twoje całe życie - zachęcamy do podjęcia współpracy. Masz zamiar wspierać dział dotyczący np. gier komputerowych - zapraszamy - napisz maila do serwisu Webnology.pl - pierwszy krok to mail do nas. Wspieramy młodych, oryginalnych ludzi.


Szczegółowe informacje o Cywilizacja IV - Civilization 4

Kategoria: Strategiczne
Rozmiar programu: 314 MB

Pobierz plik Cywilizacja IV - Civilization 4


Cywilizacja IV - Civilization 4 »