Adobe Encore CS5

program do edycji i obsługi PDFTen najnowszy produkt firmy ADOBE jest do pobrania za darmo w wersji trial. Pobierz za free to wyjątkowe narzędzie i korzystaj z jego niesamowitych możliwości edycyjnych. Dzięki niemu stworzysz taką płytę DVD, jaką sobie tylko zamarzysz.

Najważniejsze funkcje programu.

Program Adobe Encore CS5 przeznaczony jest dla zaawansowanych filmowców, którzy pragną wykonać rozbudowane menu na płycie DVD oraz dodać do takiej płyty interaktywne funkcje. Dzięki udostępnionemu kreatorowi można w łatwy sposób dodawać animacje i interaktywne funkcje a następnie edytować je i modyfikować w zależności od potrzeb. Program pozwala na importowanie własnych grafik, tworzenie sekwencji animacyjnych oraz łączenie ze sobą wielu elementów. Program ten obsługuję także ścieżki dźwiękowe, które można dołączać i modyfikować.

Jak pobrać program?

Adobe Encore CS5 jest do pobrania w wersji trial za darmo ze strony producenta. Należy się tam wcześniej zarejestrować. Program nie posiada polskiej wersji językowej. Działa na systemach operacyjnych Windows XP, Windows Vista i Windows 7

Co nowego?

Możliwość wyszukiwania. Program daje użytkownikowi możliwość wyszukiwania pożądanych fraz zarówno w menu, jak i w napisach do filmu i innych materiałach, zawartych na płycie DVD.

Wielostronicowe menu. Program umożliwia tworzenie wielostronicowych menu, dzięki czemu o wiele łatwiej jest nawigować pomiędzy scenami czy zawartością płyty. Jest to istotne w przypadku płyt Blu-ray, które mają bardzo dużą pojemność. Nowy interfejs dla płyt DVD. Tworząc płytę webDVD można skorzystać z nowoczesnych interfejsów odtwarzania, w tym z możliwości oglądania filmu w jakości HD na pełnym ekranie. Obsługa formatu AVCHD. Dzięki programowi Adobe Encore CS5 można skorzystać z formatu zapisu AVCHD i użyć go bezpośrednio, kopiując na płytę, bez konieczności osobnego kodowania. Współpraca z innymi aplikacjami ADOBE. Program doskonale współpracuje z innymi aplikacjami firmy ADOBE, z którymi jest w pełni kompatybilny.

Dodatki do programu

Dostępnych jest wiele plugin-ów, które można dołączyć do programu Adobe Encore CS5, zwiększając tym samym jego funkcjonalność i możliwości edycyjne. Są to przede wszystkim liczne filtry, efekty oraz pliki zwiększające liczbę obsługiwanych formatów. Spis dodatków znajduje się na stronie producenta.


Szczegółowe informacje o Adobe Encore CS5

Kategoria: Obsługa PDF

Pobierz plik Adobe Encore CS5


Adobe Encore CS5 »