Zobacz galerię zdjęć »

Cywilizacja III - Civilization 3

gra strategicznaCywilizacja III – kolejna edycja najlepszej gry strategicznej.

Civilization III: Złota Edycja PL to kolejna odsłona gry strategicznej wszechczasów o angielskiej nazwie Civilization III: Complete. Jest to specjalne, kolekcjonerskie wydanie w skład której wchodzi pełna wersja gry Cywilizacja 3 (Civilization 3) a także dwa dodatki - Play the World a także Conquests. Mówi się, że Civilization III to najpopularniejsza na świecie gra strategiczna. Webnology.pl bez wątpienia zgadza się z tą opinią. Pierwsza wersja gry – Civilization I sięga lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku i przeznaczona była na komputery AMIGA, a jej twórcą jest Sid Meier. Gra Civilization III dostępna jest do pobrania za darmo – free download – i po polsku, a także działa na systemach Windows Vista i Windows XP. Naszym zadaniem jest zbudowanie wielkiego imperium, przy czym droga do podboju kosmosu jest długa. Najpierw musimy nauczyć się rozpalać ogień, obrabiać kamień, wytapiać żelazo i zrozumieć technologie teleinformacyjne. Ponadto musimy mieć zmysł dyplomatyczny i przywódczy. Gra Cywilizacja III do ściągnięcia jest dostępna w serwisie Webnology.pl i zachęcamy do próby zmierzenia się z osią czasu – od czasów kamienia łupanego do podboju kosmosu.

Cywilizacja III – dodatek Play the World

Civilization III: Play the World w tym dodatku najważniejsza jest rozgrywka multiplayer, czyli gra wieloosobowa. Play the World wprowadza możliwość gry na sieci lokalnej LAN a także ogólnoświatowe rozgrywki internetowe. dostępne są trzy tryby walki w dodatku Civilization 3: Play the World: Elimination, Domination, Regicide lub King of the Mountain. Zapraszamy do przetestowania – free download Civilization III: Play the World.

Cywilizacja III – dodatek Conquests

Civilization III: Conquests to kolejny i niestety ostatni dodatek do gry Cywilizacja III. Dodatek wprowadza osiem nowych kampanii, gdzie możemy sprawować władzę nad jedną z ośmiu cywilizacji – teraz dostępni także Sumeryjczycy i Majowie. Dodatek Civilization III: Conquests wprowadza także nowe możliwości rozwoju i nowe przedmioty, którymi możemy handlować (ptaki z dalekich zakątków świata, tytoń), nowe cuda świata a konkretnie Statuę Zeusa, nowe katastrofy naturalne i klęski żywiołowe – wybuchy wulkanów, nowe budynki, nowa grafika miast i terenów. Ponadto dostępny jest edytor map – teraz sami możemy stworzyć mapy do gry Cywilizacja. Civilization 3: Conquests free download. Polecamy!

WWW Webnology.pl umożliwia pobieranie bezpłatne i zgodne z prawem programy i gry, jakie Ci są potrzebne w sieci. Naszym priorytetowym zadaniem jest fakt legalnego zasysania instalek bez konieczności naruszania prawa autorskiego. Chcemy pokazać ludziom, że działania takie jak niezgodne z prawem ściąganie instalek zabezpieczonych ustawą o prawach autorskich jest niebezpieczne. Serwis Webnology.pl ze względu na zdania użytkowników internetu jest korzystnie postrzegany nie tylko w Internecie - zdanie którym się kierujemy brzmi następująco: Webnology.pl - tylko legalne oprogramowanie. Próbujemy opisywać rzetelnie każdą aplikację - argumentem są rozbudowane recenzje usytuowane przy każdym programie i każdej grze. Dodatkowo każda opinia posiada logo, galerię instalki, ale co najważniejsze - guzik pobierania programu. Ponadto www Webnology.pl pozwala komentować na temat konkretnej aplikacji. W dodatku portal Webnology.pl szuka osób chętnych do współpracy. Jeżeli Internet to Twój sposób na życie - zapraszamy do podjęcia współpracy. Masz zamiar prowadzić sekcję dotyczącą np. programów portable - zapraszamy - napisz maila do serwisu Webnology.pl - to nic nie kosztuje. Wspieramy młodych, obdarzonych wyobraźnią stażystów.


Szczegółowe informacje o Cywilizacja III - Civilization 3

Kategoria: Strategiczne
Rozmiar programu: 208 MB

Pobierz plik Cywilizacja III - Civilization 3


Cywilizacja III - Civilization 3 »